تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر DARK SOULS III Ashes of Ariandel

DARK SOULS III Ashes of Ariandel دارک سول 3 یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 در تاریخ 11 آپریل برای سیستم عامل ویندوز منتشر شد و در زمان انتشار خود با موفقیت های بی نظیری مانند بهترین بازی نقش آفرینی سال روبرو شد . این بازی که ساخته کمپانی موفق FromSoftware می باشد چهارمین بازی منتشر شده در سری سول می باشد در این بازی شما در نقش آنکیندل می باشید و باید به مبارزه با لورد های سیندر رفته و آنها را از پای در آورید . سری دارک سول یکی از سخت ترین و چالش برانگیزترین بازی های دنیای بازی های رایانه ای می باشند و طرفداران بسیاری نیز در سرتاسر جهان دارد . این سری با بازی محبوب Demon Soul کار خود را آغاز کرد و آخرین بازی منتشر شده در این سری بازی Demon Soul می باشد .

سایر توضیحات : پس از موفقیت شماره اصلی بازی سازندگان اعلام کردند که بزودی بسته الحاقی برای این بازی منتشر خواهند کرد که باری دیگر باعث شگفتی بازی بازان خواهد شد . اولین بسته الحاقی این بازی با نام Ashes of Ariandel در تاریخ 20 اکتبر برای طرفداران این سری منتشر شده است . بسته الحاقی جدید در منطقه ای برفی به نام Painted World of Ariandel در جریان است که می توان گفت یکی از زیباترین مناطق طراحی شده در این بازی می باشد . برای ورود به این منطقه شما باید به مکان Cathedral of the Deep رفته و با صحبت با یکی از NPC های بازی وارد منطقه جدید شوید . بازی از لحاظ گرافیکی تغییر چندانی نکرده است ، البته شما می توانید بهبود فریم ریت را به وضوح در بازی مشاهده کنید ، همچنین بافت های بازی نیز از کیفیت بسیار بهتری نسبت به نسخه اصلی برخوردارند . بازی رایانه ای DARK SOULS III Ashes of Ariandel یکی از بهترین دی ال سی های منتشر شده در سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر DARK SOULS III Ashes of Ariandel

مشخصات بازی DARK SOULS III Ashes of Ariandel :نام بازی : DARK SOULS III Ashes of Ariandelپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : FromSoftwareمنتشر کننده : FromSoftwareسبک بازی : نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

DARK SOULS III Ashes of Ariandel

لینک دانلود