تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Darknet

Darknet یکی از بازی های سبک استراتژی و معمایی بشمار می آید که در آن شما به عنوان یک هکر نخبه به ایفای نقش می پردازید . اتصال به فضای مجازی با استفاده از ویروس ها ، کرم ها و سوء استفاده از داده های به سرقت رفته قبل از آنکه شما را ردیابی کنند تنها بخشی از وظایف شما را شامل می شود . کمپانی سازنده پس از آنکه توانست موفقیت های بسیای را در اجرای بازی بر روی PSVR, Oculus Rift و Gear VR کسب کند تصمیم گرفت تا شانس خود را با HTC Vive نیز امتحان نماید . البته اصلا جای نگرانی نیست زیرا کسانی که عینک واقعیت مجازی ندارند نیز می توانند این بازی را تجربه کنند .

سایر توضیحات : Darknet یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی E McNeill طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Darknet همانند یک قاتل برای سیستم عمل می کند … در ایتدا شاید ساده به نظر رسد اما Darknet به راحتی می تواند رشد کند و کل سیستم را در اختیار گیرد اما تمامی این شرایط زمانی محقق می شود که یک تفکر منطقی پشت این موضوع قرار گیرد . لذت بردن از حل پازل ؟ استراتژی ؟ دارکنت یادآور فیلم وحشتناک hacking در دهه 90 است و همین موضوع باعث شده تا به یک بازی سرگرم کننده و جذاب بدل شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Darknet

مشخصات بازی Darknet :

نام بازی : Darknetپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : E McNeillمنتشر کننده : E McNeillسبک بازی : ماجرایینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Darknet

لینک دانلود