تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Das Geisterschiff نسخه DARKSiDERS

Das Geisterschiff یکی از بازی های سبک ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Graverobber Foundation طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Graverobber Foundation برای پلتفرم PC روانه بازار شده است. Das Geisterschiff یک ترکیب هیجان انگیز و سرگرم کننده از سیاهچاله و سایبرپانک پیشرفته مبتنی بر عناصر وحشت و بقا است که در آن شما به عنوان یک خلبان مشغول به کار برای یکی از مگاکورپ ها هستید. تا سال 2072 زمین به یک بیایان بدل شده است و مردم برای ادامه زندگی مجبور می شوند به زیر زمین نقل مکان کنند، این اتفاق درحالی رخ می دهد که دو مگاکورپس در جنگی بی پایان بر سر سرزمین و منابع درگیر بودند. شما پس از فارغ التحصیلی از آکادمی نظامی تصمیم گرفتید به یکی از آنها بپیوندید.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Das Geisterschiff :

نام بازی : Das Geisterschiffپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Graverobber Foundationمنتشر کننده : Graverobber Foundationسبک بازی : ماجرایی و نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Das Geisterschiff

Das Geisterschiff is a turn-based cyberpunk adventure/dungeon crawler hybrid with survival horror elements where you play as a mecha pilot working for one of the megacorps.


By 2072 the Earth turned into a scorched wasteland, forcing the population to move underground while two megacorps are stuck in an endless war over the territory and resources. After graduating from the military academy you've decided to join one of them.


Key Features
Non-linear dungeons filled with dangerous encounters, traps and puzzles;
Survival horror on steroids: no healing, no ammo pickups, no mercy;
Nuanced turn-based combat within dungeons;
Unique wireframe-like graphics supported by atmospheric electronic soundtrack.

لینک دانلود