دانلود بازی کامپیوتر Dawn of Andromeda نسخه RELOADED + آپدیت 1.2

به روز رسانی :

96/06/17 آپدیت جدید اضافه شد

Andromeda روزها را به آرامی پشت سر می گذارد , تمدن ها یکی پس از دیگری شکل می گیرند و خطرات مختلفی گوشه و کنار این کهکشان را تحت الشعاع قرار می دهد . Dawn of Andromeda یکی از بازی های فضایی real-time با سرعت 4X می باشد که بیشتر تمرکز خود را بر روی محتوا و سرگرمی معطوف کرده است . بازی این اجازه را به شما می دهد تا امپراطوری خود را از ابتدا بسازید , استعمار سیارات جدید ، تعامل با دیگر جناح ها و شخصیت ها ، تحقیق در مورد فن آوری های جدید و ساخت ناوگانی قدرتمند باعث خواهد شد تا هرلحظه لرزه بر اندام دشمنانتان بیفتد . کاوش در کهکشانی سرشار از جناح های گوناگون ، قانون شکنان ، بازرگانان ، دزدان دریایی و مزدوران , سیاه چاله ها ، آثار باستانی ، خرابه و بسیاری موارد دیگر . آیا برای چالش آماده هستید ؟

سایر توضیحات : Dawn of Andromeda یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی Grey Wolf Entertainment طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Iceberg Interactive برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . همانطور که گفته شد در این نسخه شاهد جناح های مختلفی خواهیم بود که بازی این امکان را به شما می دهد تا به عنوان یکی از جناح های موجود داستان هایی شگفت انگیز را تجربه کرده و با شرایط , صفات ، چالش و درگیری های متفاوتی روبرو شوید . یکی از نکات مثبت بازی , پویایی کهکشان از نظر ساختار می باشد که باعث شده تا بازی از یکنواخت خارج شود . پژوهش فن آوری باور نکردنی , استفاده از سلاح های قدرتمند و تاثیر تصمیمات بر روند بازی تنها بخشی از ویژگی های منحصر بفرد بازی بشمار می آید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Dawn of Andromeda نسخه RELOADED

مشخصات بازی Dawn of Andromeda :

نام بازی : Dawn of Andromedaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Grey Wolf Entertainmentمنتشر کننده : Iceberg Interactiveسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Dawn of Andromeda

لینک دانلود