دانلود بازی کامپیوتر de Blob 2 تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/05/23 آپدیت 2 نسخه CODEX اضافه شد.

در de Blob 2 , رفیق سیاه و Inkies با یک طرح کاملا جدید برای خلاص شدن از جهان بی رنگ بازگشته اند . اینبار نیز تنها نخواهند بود و کمک هایی از طرف Papa Blanc و طرفدارانش دریافت خواهند کرد . Blob و دوستانش تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا بار دیگر رنگ ها را به شهروندان شهر پریسما بازگرداند . جهانی که قرار است شما ماجرایی جذاب و پرهیجان را تجربه کنید , جاییست که رنگ های سفارشی و موسیقی آن را به یک جهان زنده تبدیل کرده است . De Blob 2 تکاملی خلاقانه است که توسط تصورات شما هدایت می شود .

سایر توضیحات : de Blob 2 یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی های Blue Tongue Entertainment و Blitworks طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی THQ Nordic برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . 12 سطح جدید در بخش داستانی و تک نفره , قدرت های یو پی اس جدید , وجود مکان های مختلف از جمله گنبد های گرمسیری و ایستگاه های فضایی , مینی ماموریت و مبارازت با رئیس بزرگ برای بازگرداندن رنگ و موسیقی به این جهان و امکان بازی به صورت co-op مولتی پلیر تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر de Blob 2 نسخه CODEX

مشخصات بازی de Blob 2 :

نام بازی : de Blob 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Blue Tongue Entertainment و Blitworksمنتشر کننده : THQ Nordicسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : GOG

de Blob 2

لینک دانلود