تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Dead Age v1.7 نسخه HI2U

به روز رسانی :

1397/05/10 نسخه جدید اضافه شد.

بازی دیگر زامبی ها این بار در یک بازی آخرالرزمانی دیگر ظاهر شده اند و قصد نابودی تمامی نسل بشر را دارند . این بار اما سبک نقش آفرینی  از این موجودات استفاده کرده است و در این سبک ما شاهد یک بازی کاملا متفاوت و جذاب هستیم . سبک نقش آفرینی به دلیل آزادی عملی که به سازندگان و بازی بازان می دهد یکی از زمینه های بسیار عالی برای اکثر بازی های امروز می باشد . بازی های داستان محور و بازی های شوتر از این سبک استفاده بسیار عالی کرده اند و بازی های بسیار زیبایی توسط استودیوهای بازی سازی خلاق خلق شده است . بازی هایی نظیر سری Elder Scroll و سری Fallout از همین دست بازی ها می باشند که این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Dead Age یکی از همین بازی ها می باشد که با خلاقیت بالا سعی داشته از کلیشه زامبی ها به نحوی جدید و جذاب استفاده کند .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Dead Age شما را در یک محیط آخرالزمانی قرار می دهد که تاکنون نظیر آن را در هیچ بازی دیگری ندیده اید . بازی مذکور که توسط استودیوی بازی سازی Silent Dreams ساخته شده است با ترکیب سبک های نقش آفرینی ، سوروایول ، استراتژی و اکشن یکی از جالب ترین و در عین حال متفاوت ترین بازی های نقش آفرینی سال های اخیر را خلق کرده است . بازی رایانه ای Dead Age با استفاده از المان های بازی های Turn Base موفق به خلق تنش حاکم برافضای بازی شده است زیرا هنگام برخورد با زامبی ها شما یک شانس برای حمله به آنها دارید و پس از آن نوبت به حمله زامبی ها می رسد . بازی رایانه ای Dead Age در تاریخ 14 جولای 2016 منتشر شده و موفق به کسب نمره 88% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Dead Age نسخه PLAZA

مشخصات بازی Dead Age :

نام بازی : Dead Ageپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Silent Dreamsمنتشر کننده : Silent Dreamsسبک بازی : اکشن – نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Dead Age

لینک دانلود