تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر DeadTruth The Dark Path Ahead نسخه PLAZA + آپدیت 1.7

به روز رسانی :

1396/02/17

شما در نقش کارکتری به نام مایکل اندرسون می باشید که به تازگی عشق زندگی خود را از دست داده است و به همین دلیل زندگی اش دست خوش تغییرات بسیاری شده است . همه چیز به این جا ختم نمی شود در حادثه ای دیگر مادر و پدر مایکل مفقود می شوند ، این حوادث باعث می شود که مایکل دچار افسردگی شدیدی شود و تنها چیزی که او را در این دنیا نگاه می داشت برادرش بود تا اینکه براثر حادثه ای دیگر برادرش نیز مفقود می شود و مایکل را در این دنیا تنها می گذارد . در ادامه مایکل شروع به استفاده از مواد مخدر می کند و دچار ناامیدی شدیدی می شود تا اینکه شواهدی از دلایل اتفاقی که برای پدر و مادرش افتاده است پیدا می کند و این امر باعث می شود که مایکل جرقه از امید در زندگی اش پیدا کند و بدنبال یافتن سرنخی از این حوادث بیافتد .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای DeadTruth The Dark Path Ahead یک بازی ماجراجویی می باشد که در سال 2017 توسط استودیوی بازی سازی Rukas Skirkevicius ساخته شده است . گیم پلی این بازی به سبک بازی های اشاره و کلیک می باشد شما در این بازی وارد محیط های دلهره آو بسیاری می شوید و باید با جست و جو در محیط های این بازی و یافتن سرنخ های لازم در رابطه با خوانواده خود اطلاعاتی از آینده آنها بیابید . گرافیک فنی این بازی در سطح قابل قبولی می باشد ، اما در بخش هنری سازندگان دست به شاهکاری زده اند و بازی رایانه ای DeadTruth The Dark Path Ahead را تبدیل به کی از زیباترین بازی های ساخته شده در سال 2017 از لحاظ بسری کرده اند . بازی رایانه ای DeadTruth The Dark Path Ahead در تاریخ 20 ژانویه 2017 منتشر شده و موفق به کسب نمره 90% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر DeadTruth The Dark Path Ahead

مشخصات بازی DeadTruth The Dark Path Ahead :

نام بازی : DeadTruth The Dark Path Ahead پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Rukas Skirkevicius منتشر کننده : Rukas Skirkevicius سبک بازی : اکشن – ماجراجویی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam

DeadTruth The Dark Path Ahead

لینک دانلود