تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Death Space نسخه PLAZA

Death Space یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Nikita “Ghost_RUS” طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Ghost_RUS Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . سال 3088 است ، بشریت مرزهای پیشرفت را درنوردیده و زمین را برای ونوس ترک کرده است . ایستگاه های فضایی بسیاری در فضا ساخته شده است که دانشمندان و مهندسان روی پروژه ها و آزمایش های مختلف کار می کنند . یک گروه از دانشمندان فدرال در حال توسعه یک پروژه برای ارتش بودند که آن را Lausosmet در ایستگاه فضایی 69 نامگذاری کردند . آنها مجبور بودند واحدهای شکارچی خطرناکی ایجاد کنند و آنها واقعا انجام دادند . اما روزی یک دانشمند به نام Elmagamed در حال بازگشت به محل استراحت پس از شیفت کاری بود که ناگهان برق قطع شد و صداهای عجیب و غریبی از تاریکی شنید . او ترس را در درون خود کنترل کرد و به دل تاریکی رفت تا این پدیده را بررسی کند ، این اشتباه نهایی او بود . حالا شما باید از ایستگاه فضایی 69 فرار کنید .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Death Space :

نام بازی : Death Spaceپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Nikita “Ghost_RUS”منتشر کننده : Ghost_RUS Gamesسبک بازی : اکشن و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Death Space

The year is 3088, humanity has advanced far ahead, it left Earth for Venus.
In addition many space stations were built in space, where scientists and engineers worked on various projects and experiments.
A group of federal scientists were developing a project for the military, called the Lausosmet at the 69th space station.
They had to create perilous mutant-hunter units, and they actually did.
But one day a scientist, by the name of Elmagamed, was coming back after his shift to his quarters and noticed that the electricity suddenly was cut off
and some strange sounds were heard from the darkness.
He curbed his fear and stepped into the darkness to check this phenomenon, that was his final mistake.
Now you have to escape from the 69th space station...
Features:
-Game genre: Horror
-Game theme: Sci-fi
-Simple gameplay - walk around, use a flashlight, run away from the monster and find keys to unlock doors
-Horrifying atmosphere
-Crafted with Unreal Engine 4
-Good soundtrack

لینک دانلود