تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Debris v2.0 – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/02/29 آپدیت v2.1 نسخه PLAZA اضافه شد.

شما عضوی از تیم کوچکی هستید که برای فیلم برداری تبلیغاتی در مورد کشفی غیرعادی به ماموریتی فرستاده می شوید . در اعماق قطب شمال ، باقی مانده های شهاب سنگی به چشم می خورد که قادرند انرژی پاک را تامین می کنند . اما زمانی که در موقعیت مورد نظر برای بررسی های اولیه قرار می گیرید ناگهان چندین انفجار ، یک جریان قدرتمند ایجاد می کند و شما و تیمتان را به سمت خود کشیده و هر کدام از افراد گروه در یک شبکه وسیع از غارهای یخبندان غوطه ور می شوند . در اعماق زمین ، آسیب دیده و بی خبر از زمان ، تنها رسیدن به سطح زمین امید شما برای زنده ماندن است . اما این سفر پر از تجربیات غیر منتظره است .

سایر توضیحات : Debris یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Moonray Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . موجودات عجیبی در دل کوه های یخی خفته اند که شما و افراد گروهتان را احاطه کرده و شما باید برای زنده ماندن ، از هر وسیله ای به عنوان سلاح استفاده نمایید . گاهی شرایط هم طبق میلتان پیش نخواهد رفت و مشاهداتتان شما را از مسیر درست منحرف می کند . سرانجام باید در پشت این جهان سورئال و وضعیت ناامید کننده ، به تمامی سوال های ذهنتان پاسخ دهید . دانش ، همان چیزیست که باعث می شود تا تفاوت ها ایجاد شوند . گرافیک خیره کننده ، روایت داستانی مرموز ، آب و هوای پویا ، دشمنانی با توانایی های مختلف ، سلاح های آینده و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های بازی بشمار می آیند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Debris center

مشخصات بازی Debris :

نام بازی : Debrisپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Moonray Studiosمنتشر کننده : Moonray Studiosسبک بازی : اکشن و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Debris

لینک دانلود