تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Demigod

بازی Demigod در سبک اکشن , نقش آفرینی , استراتژیک می باشد که توسط استودیوی مستقل Gas Powered Games ساخته شده و استودیوی Stardock Entertainment این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی Demigod در یک دنیای فانتزی می باشد که در ان خدایان در میان انسان ها زندگی می کنند و با بهره گیری از اکشن , نقش آفرینی و استراتژیک تجربه ی هیجان انگیزی را به وجود آورده است .

خلاصه بازی : Demigod خود را انتخاب کرده و با آن ارتشی قدرتمند را رهبری کنید و در مقابل تمام رقبای خود قد الم نمایید . شما باید هر آنچه که نیاز است انجام دهید تا به پیرورزی دست یابید . در طول بازی شما در Arena قرار می گیرید و همیشه در اطرافتان عده ی زیادی نیرو وجود دارد که تا سرحد مرگ از شما دفاع می کنند . مگر اینکه شما با استراتزی و هدف خود آنها را در میدان نبرد رهبری نمایید . با پیروزی در هر نبرد ارتش شما Level Up شده و می توانید با باز کردن توانایی و قدرت های جدید آنها را نیرومند سازید . بازی Demigod در واقع یک استراتژیک Real Time بوده که المان های نقش آفرینی را در خود دارد . هر گروه از نیروهای دارای توانایی خاص خود می باشند . گرافیک بازی بسیار جذاب بوده و در کنار این گیم پلی هیجان انگیز می تواند ساعت ها شما را سرگرم خود سازد .

مشخصات بازی :نام بازی : Demigodپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2009شرکت سازنده : Gas Powered Gamesمنتشر کننده : Stardock Entertainmentسبک بازی : اکشن , نقش آفرینی , استراتژیکلینک مرتبط : Steam
لینک دانلود