تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Deponia The Complete Journey

   Deponia The Complete Journey یک بازی در سبک اشاره و کلیک می باشد که توسط استودیوی Daedalic Entertainment ساخته شده است و در سال 2015 توسط همین استودیو برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز ، مک و لینوکس منتشر شده است . در این بازی بازیکن نقش پسر جوانی به نام کواک را دارد که در یک منطقه بسیار کثیف و خسته کننده به نام Deponia زندگی می کند . هسته گیم پلی این بازی به صورت 2.5 بعدی می باشد بازیکن در این بازی در یک دنیای بسیار بزرگ قرار می گیرد و باید با استفاده از اجسامی که در اطراف او قرار دارد مراحل را به پایان برساند برای مثال او باید با استفاده از مکعب های کوجک و جابجا کردن انها و قرار دادنشان در محل مناسب ماشین های قول پیکر را راه اندازد تا بتواند از مکانی به مکان دیگر نقل مکان کند و به این ترتیب در این بازی شما به استفاده از حل کردن پازل به پیشبرد داستان بازی کمک می کنید .

سایر توضیحات : داستان این بازی در اتاق روفوس شروع می شود او که تازه خواب بیدار شده است به سرعت لباس های خود را به تن می کند تا به محل کار خود برود و کارهای روزانه خود را شروع کند در آنجا او با دوستان خود ملاقا می کند و به آنها می گوید که قصد دارد برای همیشه این شهر کثیف و خسته کننده را ترک کند در ادامه شما باید با استفاده از عوامل محیطی به روفوس در راه ترک شهر خود کمک کنید . سازندگان این بازی تلاش کرده اند تا بتوانند این بازی را طوری طراحی کنند که افراد در طی بازی مجبور بشوند به راه های مختلف برای حل کردن پازل های بازی فکر کنند و از این طریق افراد با استفاده از خلاقیت خود و هر یک با یک روش خاص بازی را به پایان می رسانند کهاین خود ارزش این بازی را دو چندان می کند .

سایر مشخصات :نام بازی : Deponia The Complete Journeyپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Daedalic Entertainmentمنتشر کننده : Daedalic Entertainmentسبک بازی : کلیک و اشارهحجم فایل : 9.64 گیگابایتنوع فایل : exeلینک مرتبط : Steam

لینک دانلود