تبلیغات
آبشار جاذبه

Abshar-Jazebe

اگر هوس دیدن شگفتی‌ها به سرتان زده و دلتان برای حال و هوای کودکی تنگ شده به شهر دورافتاده آبشار جاذبه سفر کنید. اگر دلتان برای تماشای یک انیمیشن فوق‌العاده که تمام وجودتان را زیر و زبر می‌کند لُک زده به آبشار جاذبه سفر کنید.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
نگار

Negar-ads

گاهی پشت ساده‌ترین اتفاقات هم حقایق پیچیده‌ای پنهانست. با این اوصاف چرا باید یک خودکشی مشکوک را چشم‌بسته باور کرد؟ رمزگشایی از معمای مرگ پدر نگار در فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود بازی کامپیوتر Depths of Fear :: Knossos

Depths of Fear :: Knossos یکی از بازی های ماجرایی اول شخص بشمار می آید که در فضایی شبیه به یونان باستان همراه با عناصر اکشن و خشن که در هر مرحله تولید می شوند ، روایت می شود . شما فرار خواهید کرد ، پنهان خواهید شد ، مباررزه خواهید نمود و در نهایت در آغوش مرگ آرام خواهید گرفت . سرنوشت Athens در دستان شماست ، در این بازی شما به عنوان قهرمان افسانه ای یونانی به نام تئوزوس به ایفای نقش می پردازید . برای ادای احترام به پادشاه مینوس راهی شهر Knossos می شوید ، شهری که شما را درگیر اتفاقات عجیب و غریب بسیاری خواهد کرد .

سایر توضیحات : Depths of Fear :: Knossos یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Digital Tribe طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در دل این شهر ، جانوری افسانه به نام Minotaur از خوابی طولانی بلند شده است . اما قبل از اینکه بتوانید پا در این سفر گذارید ، باید توانایی و مهارت های خود را در برابر این غول عظیم الجثه ثابت کنید . جمع آوری طلا برای مقابله با Daedalus ، ساخت زره پوش در حالی که به دنبال مدال اسطوره ای هستید ، مدالی که شمشیر استاد را در اختیار شما قرار می دهد ، تنها سلاح شناخته شده ای که می تواند در درون گوشت Minotaur نفوذ کند و او را از بین برد . پسر پوزیدون ، ناامید نشو ، شاید خدایان یونان با شما باشند .

مشخصات بازی Depths of Fear :: Knossos :

نام بازی : Depths of Fear :: Knossos

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : Digital Tribe

منتشر کننده : Digital Tribe

سبک بازی : اکشن و ماجرایی

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : STEAM

Depths of Fear :: Knossos

لینک دانلود