تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Desolate PROPER نسخه PLAZA + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/12/12 آپدیت جدید v1.2.8 اضافه شد.

دو سال پیش جزیره گرنچنی تبدیل شد یه مرکز بزرگی از فاجعه ها با منابع ناشناخته. “نور جدید” کانگلومریت، رویداد این فاجعه عظیم را مخفی کرد، اما حالا، او می کوشد تا جایی که می تواند عواقب کارش را اطلاح کند. یک گروه بزرگ در حال شکل گیری است. با این که بیشتر به اصطلاح داوطلبان تا به حال هیچ سلاحی بدست نگرفته اند اما آنها به گرنچی فرستاده می شوند تا درباره اتفاقات ماوراء الطبیعه در جزیره، اطلاعات جمع کنند و وظایف سخت و خطرناکشان را انجام دهند، درحالی که هیچ کدامشان برای اتفاقاتی که قرار است رخ دهد آماده نیستند. همه این کارها برای اصلاح گذشته است. شما در این بازی نقش یک داوطلب را بازی می کنید و باید با گشت و گذار در محیط های خطرناک که پر شده اند از تهدیدات هیولا ها و … و انجام ماموریت ها، از این دنیای رها شده بگذرید . در این بازی می توانید با گشت و گذار در محل های رها شده مانند پایگاه های نظامی، شهرک ها و … نامه ها و خاطرات افرادی که از قبل آنجا بوده اند را پیدا کنید و کم کم گذشته مرموز آنها را کشف کنید . می توانید با هیولا ها و سرباز ها رو در رو بجنگید و یا به صورت مخفیانه آنها را از بین ببرید . همچنین می توانید به تیمی 4 نفره بپیوندید تا شانس تان برای بقا و زنده ماندن در این جزیره مرموز و خطرناک بیشتر شود و یا اینکه مانند گرگی تنها با خطرات مقابله کنید و شجاعت و شهامت خود را نشان دهید .

 

desolate-screen

 مشخصات بازی  Desolate : پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Neargaمنتشر کننده : HypeTrain Digitalسبک بازی : اکشن، ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Desolate

Two years ago Granichny Island became an epicentre of a large-scale disaster of unknown origin. “The New Light” conglomerate covered up this catastrophic event - and now aims to rectify the consequences as much as they can.


A massive campaign is underway, during which so-called “Volunteers” - most of whom have never held a weapon in their hands - are sent out onto Granichny. Their mission - to research the paranormal activities of the island, gathering information and undertaking dangerous tasks, all in hope of amending mistakes of the past. None of them are ready for what comes next.


Play the role of a Volunteer, and explore a place filled with threats of every shape and size - from monsters and madmen to supernatural anomalies and seemingly impossible weather patterns. Journey through the present of this forsaken world to uncover its secrets.

لینک دانلود