تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Detention نسخه PLAZA

دبیرستان Greenwood واقع در منطقه ای کوهستانی و دور افتاده , دو دانش آموز در آن به دام افتاده اند . آنها متوجه شده اند که در طول راه , مسیرشان تغییر کرده و به مکانی مرموز وارد شده اند , مکانی خالی از سکنه که گفته می شود توسط موجودات شیطانی تسخیر شده است . حال برای فرار از این مشکل باید در دانشگاه به گشت و گذار پرداخته و برخی از اشیاء موجود در بازی را پیدا کرده و به معماهایی که پیش رویتان است , پاسخ درست دهید . در محیطی که هرلحظه خطر جان شخصیت های اصلی بازی را تهدید می کند آیا زنده ماندن امکان پذیر است ؟ آیا شما می توانید آنها را به منطقه امنی برسانید ؟

سایر توضیحات : Detention یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی RedCandleGames طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی های Coconut Island Games و RedCandleGames برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . داستان بازی در سال 1960 روایت می شود , زمانی که تایوان تحت حکومتی نظامی اداره می شود . تمامی محیط های بازی به نحوی طراحی شده اند که ترس و وحشت را به پلیر القا می کند و وجود موسیقی متن فوق العاده بر این امر افزوده است . وجود افسانه هایی به نام های تائویسم , بودیسم , اساطیر چینی و منابع فرهنگ تایوانی باعث شده است تا یک داستان منحصر به فرد و وحشتناک در قالب یک بازی منتشر شود . بازی دارای محیط 2 بعدی است که با استفاده از point and click باید شخصیت اصلی را کنترل کرده و در دبیرستان به اکتشاف بپردازید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Detention نسخه PLAZA

مشخصات بازی Detention :

نام بازی : Detentionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : RedCandleGamesمنتشر کننده : Coconut Island Games و RedCandleGamesسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Detention

لینک دانلود