تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Dinosaur Forest نسخه HI2U

او به قلمرو موجواتی عظیم الجسه قدم گذاشته است . دیگر راه بازگشتی وجود ندارد و تنها راه نجات , مبارزه تا سر حد مرگ است . Dinosaur Forest یکی از بازی های اول شخص شوتر بشمار می آید که در محیطی پر التهاب روایت می شود و شما به عنوان یک غریبه در سرزمینی ناشناخته باید از خود در برابر موجوداتی عجیب دفاع کنید . طیف گسترده ای از سلاح ها در طول مسیر در اختیارتان قرار خواهد گرفت که باید تمامی آنها را مدیریت کنید زیرا این منابع محدود بوده و با از دست دادن یکی از تجهیزات , کار شما برای همیشه تمام است .

سایر توضیحات : Dinosaur Forest یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Racing Bros طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی ANPA.US برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . اگر هرچه پیش می روید و آبجکت های تعیین شده را قدم به قدم انجام دهید بازی امتیاز مشخصی را به شما می دهد اما فراموش نکنید که بازی بر عملکرد شما نظاره داشته و هر تصمیم می تواند در سرنوشت شما دخیل باشد . در صورتی که بتوانید امتیازات کافی را کسب کنید این امکان برای شما فراهم می شود تا در جدول جهانی نام خود را ثبت کرده و با سایر گیمرها در سرتاسر جهان به رقابت بپردازید . جهان دایناسورها سرشار از خشونت و تاریکی است . این بازی اتفاقات شاهزاده Kronoss را روایت می کند که سعی دارد خود را با دیگر به واقعیت وصل کند . بیش از 300 اچیومنت انتظار شما را می کشند . موفق باشید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Dinosaur Forest نسخه HI2U

مشخصات بازی Dinosaur Forest :

نام بازی : Dinosaur Forestپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Racing Brosمنتشر کننده : ANPA.USسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Dinosaur Forest

لینک دانلود