تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Disgaea 2 – PC نسخه PLAZA + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/01/20 آپدیت v20180406 نسخه PLAZA اضافه شد.

هنگامی که ادل و خوانواده اش بطور تصادفی خانواده پرنسس نترورلد را می دزدند . تمام دنیا دچار مشکل می شود و خانواده آدل متوجه اشتباه ناخواسته خوا می شوند و تصمیم می گیرند که پرنسس را به خانه خود بازگردانند ، زیرا دزدیدن تصادفی پرنسس باعث می شود که یک پادشاه ستم گر به سرزمین نترورلد حکومت می کند و شروع به کشت و کشتار مردم بی گناه می کند . ادل و خانواده اش که در تلاش برای مبارزه با این پادشاه ستم گر و درست کردن اشتباه خانواده خویش می باشند قسم می خورند که به شاهزاده کمک کنند تا بتواند تاج و تخت خود را پس بگیرد و مردم را از سرنوشتی بدتر از مرگ نجات دهد .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Disgaea 2 یک بازی در سبک نقش آفرینی می باشد که در سال 2017 توسط استودیوی بازی سازی Nippon Ichi Software ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . این بازی که یک بازی در قالب انیمه می باشد موفق شده است با خلق داستانی بسیار زیبا و شخصیت هایی درگیر کننده و باور پذیر یک بازی نقش آفرینی ، استراتژی بسیار زیبا خلق کند . در این بازی شما می توانید ایتم های خاصی برای خود طراحی کنید و شخصیت همراهان خود را از میان دویست نوع شخصیت و قابلیت مختلف انتخاب کنید که این امر باعث بوجود آمدن تنوع بسیار زیادی در بازی شده است . همچنین در این بازی شما وارد مناطق خاصی می شوید که باید در آنها آیتم های بسیار قدرتمندی داشته باشید که بتوانید با دشمنان آن مکان ها مبارزه کنید و در نهایت به جوایز بسیار خوبی دست پیدا کنید . بازی رایانه ای Disgaea 2 در تاریخ 30 ژانویه 2017 منتشر شده و موفق به کسب نمره 97% از وبسایت استیم شده است .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی کامپیوتر Disgaea 2 نسخه PLAZA

مشخصات بازی Disgaea 2 :

نام بازی : Disgaea 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Nippon Ichi Softwareمنتشر کننده : Nippon Ichi Softwareسبک بازی : نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Disgaea 2

لینک دانلود