تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Disney Infinity 3.0 Play Without Limits

بازی کامپیوتر Disney Infinity 3.0 Play Without Limits یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط Avalanche طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Disney Interactive برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است .

خلاصه داستان : Disney Infinity 3.0 در واقع همان نسخه قبلی است اما با یکسری تغییرات عمده که اضافه شدن شخصیت های جدید از ابرقهرمانان مارول , دیزنی , پیکسار و Star Wars را شامل می شود . کاراکترهای جدیدی که به این نسخه اضافه شده اند به سایر نیروها ملحق شده و ماجراجویی های جدیدی را پیش رو دارند . Disney Infinity تمامی تلاش خود را می کند تا شما را برای پیمودن مسیرتان , جستجو و ماجراجویی در جهان باز و تجربه گیم پلی جذاب را تشویق کند . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

مشخصات بازی Disney Infinity 3.0 Play Without Limits :

نام بازی : Disney Infinity 3.0 Play Without Limitsنام بازی (فارسی) : دیزنی بی نهایت 3.0 بازی بدون محدودیتپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Avalancheمنتشر کننده : Disney Interactiveسبک بازی : اکشن و ماجراییرده سنی : +7نوع فایل : ISOپیوند : Steam
لینک دانلود