تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Doodle Devil

اگر شما از طرفداران Doodle God می باشید , پیشنهاد می کنیم تا بازی را از زاویه ای دیگر و از دیدگاه Doodle Devil تجربه کنید . همانطور که Doodle God بیشتر وقت خود را برای خلق جهان صرف می کند , Doodle Devil نیز سرگرمی های مخصوص به خود را در ذهن می پروراند . بازی اعتیادآور و معماگونه که Doodle God اساس بازی را تشکیل می دهد , اما اینبار شرارت بر بازی حکمرانی می کند . کشف هفت گناه مرگبار و تماشای جهانی باورنکردنی که بخاطر هزاران اعمال ناجوانمردانه ایجاد شده است . ترکیب آتش ، خاک و باد برای خلق شیاطین ، جانوران ، زامبی ها … و بسیاری موارد دیگر .

سایر توضیحات : Doodle Devil یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی JoyBits Ltd. طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . شرور بودن تا به امروز بدین اندازه خوشایند نبوده است . حالا قدرت نابودی در دستان شما قرار گرفت است .  مبارزه با 9 شیطان , اضافه شدن کارت های جدید , پشتبانی از 13 زبان زنده جهان از جمله انگلیسی ، آلمانی ، هلندی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، روسی ، ژاپنی ، چینی ، کره ای ، پرتغالی ، سوئدی و لهستانی , گرافیکی قابل قبول همراه با سبک هنری جدید , رابط کاربری مناسب , اضافه شدن حالت های جدید Demon Mode , وجود بخش آموزشی برای آشنایی با گیم پلی و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شود .

مشخصات بازی Doodle Devil :

نام بازی : Doodle Devilپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : JoyBits Ltd.منتشر کننده : JoyBits Ltd.سبک بازی : شبیه سازنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Doodle Devil

لینک دانلود