تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Door Kickers Action Squad نسخه DARKSiDERS

گروگان ها را نجات دهید ، بمب ها را خنثی کنید و برای فاجه های پیش رویتان راه حل پیدا کنید در حالی که از یک تجربه دو نفره Co-op به صورت محلی لذت می برید . Door Kickers Action Squad یک بازی اکشن بسیار مهیج است که به صورت پیمایش افقی پیاده سازی شده است ، شما به عنوانی نیرو های Swat ایفای نقش می کنید و وظیفه ی شما مقابله با فعالیت های تروریستی است .ابزار خود را با هوشمندی کامل انتخاب کنید ،با تمام نیرو به مقابله با خلافکاران بشتابید . به سلاح های خودتان تسلط پیدا کنید ، به موقع سلاح خودتان را پر کنید و با استفاده از پوشش مناسب یک قدم از دشمنان جلو تر باشید تا بتوانید با شناخت کافی با آن ها رویارویی کنید . اگر این بازی برایتان سخت است می توانید یکی از دوستان را دعوت کنید و به همراه دوستتان دشمنان را در هم بشکنید .

سایر توضیحات :می توان نقطه ی قوت بازی Door Kickers Action Squad را داشتن قابلیت Co op دانست ، هیچ چیز مثل یک گیم پلی دو نفره و دو بعدی اکشن با مضامین Retro نمی تواند یاد آور خاطرات بازی های کلاسیک قدیمی باشد ، این بازی سه کاراکتر قابل انتخاب دارد که هر یک شیوه ی گیم پلی منحصربفردی پیشنهاد می کنند . مراحل غیر خطی و دشمنانی غیر قابل پیش بینی برای شما در نظر گرفته شده اند. در راستای ایجاد تنوع در گیم پلی ،بیش از 20 سلاح و تجهیزات متنوع برای شما طراحی شده اند بنا بر این بازی Door Kickers Action Squad با یک گیم پلی ساده می تواند سرگرم کننده و لذت بخش باشد .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است* دانلود بازی دونفره اکشن کامپیوتر Door Kickers Action Squad

مشخصات بازی   Door Kickers Action Squad:

نام بازی : Door Kickers Action Squadپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : PixelShard , KillHouse Gamesمنتشر کننده : KillHouse Gamesسبک بازی :اکشن ، دو نفرهنوع فایل : RARلینک مرتبط : steam

Door Kickers Action Squad

لینک دانلود