دانلود بازی کامپیوتر Dreamfall Chapters Complete نسخه PROPHET

Dreamfall Chapters داستانی در مورد تصمیمات و عواقب آن ، رویاها و واقعیت ، جادو و علم ، هرج و مرج و نظم و شکست قهرمانانی که توانست بودند با بخشی از اقداماتشان , برهه ای از تاریخ را شکل دهند را روایت می کند . داستان و حوادث بازی در جهان های موازی رخ می دهد , یک چشم انداز سایبرپانک تاریک از آینده و از سوی دیگر یک قلمرو فانتزی و جادویی . بازی دو قهرمان تبعید شده به سرزمین های دور را دنبال می نمیاد که سفر خود را برای پی بردن به اسراری مروز آغاز کرده اند . Dreamfall Chapters یک ماجراجویی کامل , عاطفی , تاریک , جادویی و دلخراش است که هرلحظه شما را به تعجب وامیدارد .

سایر توضیحات : Dreamfall Chapters یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Red Thread Games طراحی و ساخته شده و در سال 2014 توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . برای ساخت این بازی از موتور بازیسازی Unity 5 استفاده شده است , موتوری که به لطف آن کمپانی سازنده توانسته چشم نوازترین مناظر را خلق کند . داستانی عمیق و عاطفی که ادامه حماسه های The Longest Journey را به تصویر کشیده است , داستانی که توانست جایزه بهترین روایت را از New York Times به خود اختصاص دهد . در گرفتن تصمیمات هیچ عجله ای نداشته باشید زیرا تمامی اقدامات شما در روند بازی تاثیرگذار بوده و شما شاهد عواقب شگفت انگیز و برخی اوقات اتفاقات ویرانگر زندگی خواهید بود . گرافیک هنری بازی یکی از نفاط قوت Dreamfall Chapters بشمار می آید اما وجود صداگذاری فوق العاده و استفاده از صداگذاران حرفه ای در این بازی توانسته است تمامی لحظه های بازی را برای پلیر واقعیت پذیر نماید و حال و هوای خاصی به بازی بخشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Dreamfall Chapters Complete نسخه PROPHET

مشخصات بازی Dreamfall Chapters :

نام بازی : Dreamfall Chapters پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2014 شرکت سازنده : Red Thread Games منتشر کننده : Red Thread Games سبک بازی : ماجرایی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Dreamfall Chapters Complete

لینک دانلود