تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Drift Into Eternity نسخه PLAZA

زادگاه سبک علمی تخیلی کشورهای غربی به ویژه ایالات متحده می باشد ، با انتشار فیلم E.T و سری Star Wars در ایالات متحده و کسب موفقیت های بی نظیر صنعت تفریح و سرگرمی متوجه پتانسیل بالای موجود در این سبک شد ، پس از آن تاریخ سوژه علمی تخیلی یکی از سبک های محبوب و پر درامد دنیای تفریح و سرگرمی شد . سریال ها و بازی های بسیاری در این سبک ساخته شده اند و این سبک از آن تاریخ به بعد دست خوش تغییرات بسیاری شده است . استودیوی مستقل بازی سازی We Are Bots که در سال 2015 تاسیس شده است در همان سال اعلام کرد که قصد ساخت نوع جدیدی از بازی های علمی تخیلی با ته مایه ماجراجویی دارد ، این بازی در سال 2016 منتشر شد و Drift Into Eternity نام گرفت و موفق به کسب نمرات مثبت بسیاری نیز از منتقدین صنعت بازی های رایانه ای شد .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Drift Into Eternity در سال 2016 و در سبک سوروایول ، ماجراجویی توسط استودیوی بازی سازی We Are Bots ساخته شده است . داستان این بازی در رابطه با سفینه تحقیقاتی می باشد که شما جزوی از خدمه آن می باشید و در جریان آخرین سفر تحقیقاتی که داشته اید دچار یک سانحه می شوید و تمام افراد موجود در سفینه شما کشته می شوند و این امر شما را تبدیل به تنها بازمانده این سفر تحقیقاتی می کند . گیم پلی این بازی تمرکز بالای روی جست و جو و یافتن موارد ناشناخته و اسرار این سفینه و دلیل کشته شدن همراهانتان دارد . بازی رایانه ای Drift Into Eternity در تاریخ 13 دسامبر 2016 منتشر شده و موفق به کسب نمره 100% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Drift Into Eternity نسخه PLAZA

مشخصات بازی Drift Into Eternity :

نام بازی : Drift Into Eternityپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : We Are Botsمنتشر کننده : We Are Botsسبک بازی : فکرینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Drift Into Eternity

لینک دانلود