تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Drifting Lands نسخه PLAZA + آپدیت 7

به روز رسانی :

1396/02/28 آپدیت 7 نسخه PLAZA اضافه شد.

Drifting Lands یکی از بازی های اکشن-نقش آفرینی بشمار می آید که در یک محیط فضایی و چشم نواز جریان دارد . در این بازی شما به عنوان یکی از خلبانان سفینه فضایی به ایفای نقش می پردازید , کسی که طیف گسترده ای از امکانات را در اختیار دارد و باید با استفاده از آنها مجموعه ای از دشمنان متنوع را از پیش روی بردارند . این بازی نسبت به بازی هایی که با چنین سبکی منتشر شده اند تفاوت های عمده ای دارد و دسترسی بیش از اندازه به امکانات و تجهیزات قسمت کوچکی از این تفاوت را شامل می شود . بازی از هوش مصنوعی خاصی بهره می برد بطوری که هر لحظه تمامی اتفاقات و ماموریت ها به صورت تصادفی تولید می شوند . همین مسئله باعث می شود تا شما با چالش های مختلفی روبرو شده و مهارت هایتان پیشرفت کند .

سایر توضیحات : Drifting Lands یکی از بازی های سبک اکشن و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Alkemi طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بیش از 100 سطح دشواری در این نسخه وجود دارد که هرکدام به نحوی شما را درگیر خود می سازد . 70 قدرت فعال و غیر فعال با اثرات مختلف در این بازی وجود دارد که در ابتدا تعداد محدودی از آنها در اختیارتان قرار دارد اما هرچه پیش می روید و امتیازات بیشتری کسب می نمایید بازی این اجازه را به شما می دهد تا سایر قدرت ها و تجهیزات را باز کنید . سفینه های فضایی به 3 کلاس متفاوت تقسیم می شوند که هرکدام دارای ویژگی مخصوص به خود می باشند . این یک بازی معمولی قهرمان محور نیست .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Drifting Lands نسخه PLAZA

مشخصات بازی Drifting Lands :

نام بازی : Drifting Landsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Alkemiمنتشر کننده : Alkemiسبک بازی : اکشن و نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Drifting Lands

لینک دانلود