تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Duck Force

Duck Force یکی از بازی های سبک ماجرایی و شبیه ساز است که توسط کمپانی Andreas Aust طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . به ارتش اردک ها خوش آمدید . یک ماجراجویی شگفت انگیز در عصر حجر با کمی درون مایه خشونت را تجربه کنید . جایی که در آن موجودی دیوانه سعی دارد با به دست آوردن قدرت مطلق ، بر سایر حیوانات حکومت کند . حالا وقت آن رسیده ایت تا توانایی های خود در نبردهای هوایی را به دشمنانتان نشان دهید و برای رهایی از این وضعیت تمامی تلاش خود را بکار گیرید .

سایر توضیحات : هرچه بیشتر پیش می روید و مراحل را پشت سر می گذارید ، بر توانایی و مهارت های شما افزوده می شود و همین موضوع باعث می شود تا مسیر رسیدن به هدفتان هموار شود . از میان بیابان های خشک و دره سنگی عبور کرده و به اهداف مورد نظر هجوم برید ، در پایان هرمرحله رئیس بزرگی انتظار شما را می کشد که تمامی توانایی های کسب شده توسط شما را به چالش می کشند . آیا شما می توانید سربلند از این مراحل خارج شوید ؟ Duck Force بر روی مهارت های شما حساب ویژه ای باز کرده است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

* توجه داشته باشید این بازی تنها با عینک VR یا واقعیت مجازی قابل اجرا خواهد بود *

دانلود بازی کامپیوتر Duck Force

 

مشخصات بازی Duck Force :

نام بازی : Duck Forceپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Andreas Austمنتشر کننده : Andreas Austسبک بازی : ماجرایی و شبیه سازنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Duck Force

لینک دانلود