تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Duck Game v30.08.2017

یک بازی چهار نفره محلی بسیار زیبا ! به دنیایی با بگذارید که اردک های آن به طوری دیوانه وار برای عظمت و افتخار می جنگند !دشمنانتان را با سلاح های متنوع از پای در بیاورید ، این بازی Duck Game است ، حتی نمی توانید پلک بزنید .اگر بازی را به صورت اورجینال از استیم خریداری کنید می توانید از تجربه ی چند نفره آنلاین  این بازی نیز لذت ببرید ، بازخورد های این بازی به طور دیوانه واری مثبت است می توان گفت چندین هزار کاربر این بازی هیچ گلایه ای نداشته اند و همگی از گیم پلی رازی بوده اند . می توانید سه نفر از دوستانتان را دعوت کنید و از گیم پلی چهار نفره محلی  آن لذت ببرید ، عنوانی که از Metacritic نمره ی 82 دریافت کرده و جایزه ی GSS Selection را از ان خودش کرده .

سایر توضیحات : این بازی  به شما اجازه می دهد به همراه دوستانتان به صورت دو الی چهار نفره محلی بازی کنید ، حتی یک مد تک نفره و چالشی برای شما در نظر گرفته شده است .این بازی  تمرکز بیش تری بر روی استراتژی دارد تا عکس العمل سریع .بیش از 50 مرحله ی متنوع و 50 نوع سلاح به شما ارائه می شوند . اما صبر کنید بازی حتی یک ویرایشگر برای شما در نظر گرفته تا مراحل مخصوص به خودتان را طراحی کنید و با دوستان بازی کنید . بدون شک این بازی زیبا می تواند مدت ها شما و دوستانتان را سرگرم کند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید* *دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی چهار نفره اکشن بامزه کامپیوتر Duck Game جدید

مشخصات بازی   Duck Game:

نام بازی : Duck Gameپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Landon Podbielskiمنتشر کننده : Adult Swim Gamesسبک بازی :اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam

Duck Game

لینک دانلود