دانلود بازی کامپیوتر Duckles the Jigsaw Witch بهمراه تمام آپدیت ها

هنگامی که روح یک جادوگر شکست خورده دوکلز و دوستانش را در یک جزیره به دام می اندازد ، آنها خود را در جزیره ای پر از جادوگران بد جنس که قصد نابودی و کشتن آنها را دارند می یابند . این جادوگر شیطانی چه نقشه ای برای آنها دارد ؟ این جزیره مکانی برای یک اردک شاد و دوستانش نمی باشد ، اما داکلز که یک اردک شجاع می باشد شروع به گشت و گذار در این جزیره می کند و هنگامی که متوجه طبیعت اصلی این جزیره می شود تصمیم می گیرد که با این جادوگر و تمامی همکارانش مبارزه کند و آنها را شکست دهد . در این راه داکلز دوستان جدید می یابد که آنها به او در این راه سخت کمک بسیاری می کنند ، پس از این اتفاق و یافتن همراهان جدید او مصمم تر از گذشته شروع به مبارزه با جادور بدجنس می کند قافل از اینکه جادوگر پیش بینی تمامی این اتفاقات را کرده است .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Duckles the Jigsaw Witch یک بازی ماجراجویی 2بعدی می باشد که در سال 2017 توسط استودیوی بازی سازی Turbulon Interactive ساخته شده است . این بازی با دارا بودن یک داستان جذاب و درگیر کننده در کنار موسیقی های شگفت انگیز یک تجربه منحصر به فرد را برای شما به همراه دارد . بخش داستانی این بازی را می توانید به تنهایی و یا با کمک دوستانتان به انجام برسانید ، همچنین گیم پلی این بازی بسیار نوآورانه و خلاق طراحی شده است ، سلاح های جذاب و همچنین باس فایت هایی که بسیار چالش برانگیز و دوست داشتنی می باشند همه و همه باعث موفقیت این بازی شده اند . بازی رایانه ای Duckles the Jigsaw Witch در تاریخ 20 دسامبر 2016 ساخته شده و موفق به کسب نمره 66% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Duckles the Jigsaw Witch

مشخصات بازی Duckles the Jigsaw Witch :

نام بازی : Duckles the Jigsaw Witch پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Turbulon Interactive منتشر کننده : Turbulon Interactive سبک بازی : ماجراجویی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Duckles the Jigsaw Witch

لینک دانلود