دانلود بازی Dungeon Defenders – PC تمام نسخه ها

به روز رسانی :

1397/01/27 نسخه FitGirl اضافه شد.

Dungeon Defenders یکی از بازی های سبک اکشن ، نقش آفرینی و استراتژیک است که توسط کمپانی Trendy Entertainment طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Dungeon Defenders یکی از بازی های اکشن-نقش آفرینی با محوریت دفاع از قلعه است که در آن ، شما باید سرزمین Etheria از چنگ شیطانی باستانی نجات دهید . از میان 4 کلاس مختلف که دارای قهرمانان مختلفی هستند یکی را برگزیده و پای به میدان نبرد گذارید ، نبردی که در آن هیچ راه برگشتی وجود نخواهد داشت و تا آخرین توان باید مبارزه کنید . در صورتی که بتوانید ماموریت های سخت را پشت سر گذارید ، بازی پاداش هایی را به شما می دهد و این امکان برای شما فراهم می شود تا با استفاده از آنها شخصیت خود را سفارشی سازی کرده و توانایی و تجهیزاتش را ارتقا دهید .

سایر توضیحات : در کنار بخش تکنفره ، بازی از حالت های online و local (splitscreen) co-op پشتیبانی کرده و حداکثر 4 پلیر به طور همزمان می توانند با یکدیگر به رقابت بپردازند . در ابتدای بازی ممکن است با دشواری های بسیاری در مورد بکار گیری استراتژی های مناسب در موقعیت های حساس دچار مشکل شوید اما اصلا نگران نباشید زیرا هرچه پیش می روید با گیم پلی بازی و مهارت های شخصیت اصلی بازی آشنا شده و همین مسئله باعث می شود تا راه رسیدن به هدفتان را با آسودگی خاطر بیشتری طی نمایید .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی کامپیوتر Dungeon Defenders v8.2.1 Incl All DLC

 

مشخصات بازی Dungeon Defenders :

نام بازی : Dungeon Defendersپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Trendy Entertainmentمنتشر کننده : Trendy Entertainmentسبک بازی : اکشن ، نقش آفرینی و استراتژیکنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Dungeon Defenders

لینک دانلود