تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی EADOR IMPERIUM v2.73.3 – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/01/07 نسخه جدید اضافه شد.

قهرمانانی استخدام کنید ، ارتش بسازید و به نبرد با دشمنانتان رفته و سعی کنید که از امپراطوری خود در برابر خیل عظیم دشمنان حفاظت کنید . شکا یک جادوگر جوان می باشید که تمام زندگی خود را بهمراه معلم خود در صلح و آرامش سپری کرده اید ! اما یک روز سربازانی که قصد حمله به قلمرو EADOR را داشتند وارد خانه شما می شوند و معلم شما را با بی رحمی به قتل می رسانند ، پس از این حادثه تلخ شما قسم می خورید که از این افراد انتقام بگیرید اما برای انجام این کار به ارتش بسیار بزرگی احتیاج دارید در ادامه شما شروع به متحد کردن قبیله های مختلف این قلمرو می کنید تا با کمک آنها به جنگ با دشمنانتان رفته و انتقام خود را بگیرید .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای EADOR IMPERIUM یک بازی استراتژی نقش آفرینی می باشد که در سال 2017 توسط استودیوی بازی سازی Snowbird Games ساخته شده است . این استودیو یکی از موفق ترین استودیوهای مستقل می باشد که با ساخت بازی های استراتژی نوبتی خود موفق شده است این سبک را به یکی از محبوب ترین شاخه های بازی های استراتژی تبدیل کند . ترکیب سبک استراتژی و سبک نقش آفرینی باعث شده است که این بازی جذابیت خاصب پیدا کند و همچنین این کار باعث شده است که گیم پلی این بازی با استفاده از المان های بازی های نقش آفرینی ساخته شود که این امر خود ارزش تجربه این بازی را دوچندان کرده است . بازی رایانه ای EADOR IMPERIUM در تاریخ 28 ژانویه 2017 برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده و موفق به کسب نمره 68% از وبسایت استیم شده است .

دانلود بازی کامپیوتر EADOR IMPERIUM نسخه RAZOR

مشخصات بازی EADOR IMPERIUM :

نام بازی : EADOR IMPERIUMپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Snowbird Gamesمنتشر کننده : Snowbird Gamesسبک بازی : استراتژی – نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Eador Imperium

لینک دانلود