دانلود بازی کامپیوتر Eisenwald Blood of November نسخه Razor1911

Eisenwald Blood of November یک بازی در سبک نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط کمپانی Aterdux Entertainment ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Aterdux Entertainment یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون سابقه ساخت بازی های بسیاری نظیر سری محبوب Legends of Eisenwald و Legends of Eisenwald: Road to Iron Forest را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک نقش آفرینی یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد ، این سبک را به راحتی می توان بهترین سبک در دنیای بازی های رایانه ای نامید ، این سبک به دلیل آزادی عمل بسیار زیاد و همچنین راحتی بسیاری که به بازی باز می دهد به جایگاه امروزی خود رسیده است . بازی رایانه ای Eisenwald Blood of November یکی از همین بازی ها می باشد که از ترکیب سبک نقش آفرینی و ماجراجویی استفاده کرده و موفق به خلق یکی از زیباترین بازی های سبک نقش آفرینی شده است .

سایر توضیحات : داستان این بازی در یک دنیای خیالی و در شرایطی در جریان است که دوکی که بر دنیای این بازی حاکم است براثر بیماری جان خود را از دست داده است و هیچ فرزندی ندارد که جای او را بگیرد در همین راستا در سرتاسر قلمرو جنگی عظیم بر سر حکومت به راه افتاده است و تمامی خانواده های این قلمرو قصد دارند به حکومت برسند . در چنین شرایطی شما به عنوان یکی از خانواده ها وارد دنیای این بازی می شوید و باید با استفاده از هوش و ذکاوت خود به قدرت دست یابید و تبدیل به یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین فرد دنیا شوید . بازی رایانه ای Eisenwald Blood of November یکی از چالش برانگیز ترین بازی های نقش آفرینی سال می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Eisenwald Blood of November نسخه Razor1911

مشخصات بازی Darkness Ahead :

نام بازی : Darkness Aheadپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Useless Machinesمنتشر کننده : Useless Machinesسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Eisenwald Blood of November

لینک دانلود