تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود بازی کامپیوتر Elena نسخه PLAZA

بازی رایانه ای Elena یک بازی اتمسفریک اول شخص با داستانی بسیار زیبا و درگیر کننده می باشد که برپایه گشت و گذار طراحی شده است . در این بازی شما به بررسی وقایع زندگی یک زوج جوان که سوژه اصلی داستان این بازی می باشند خواهید پرداخت . بازی باز در طول بازی در نقش الینا می باشد و باید با بررسی محیط زندگی و اطراف خود متوجه شود که چه اتفاقی برای همسر مفقود شده خود افتاده است . بازی های ماجراجویی در سال های اخیر تبدیل به یک سری از بازی های شبیه ساز گنج یابی شده اند که شما در طول بازی باید با سفر به مقبره های قدیمی و یافتن گنج های موجود در این مقبره ها و همچنین حل کردن چندین پازل نه چندان پیچیده بازی را به پایان برسانید اما  بازی رایانه ای Elena قصد دارد با سنت شکنی و وارد کردن المان های جدید به این سبک بازی ها تغییر کلی به این سبک وارد کند .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Elena در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Catch A Cat ساخته شده است ، این بازی جزو اولین بازی های ماجراجویی می باشد که قابلیت استفاده از VR را در خود دارد ، همچنین این بازی از معدود بازی های ماجراجویی می باشد که توسط دوربین اول شخص روایت می شود . بازی مذکور عمده موفقیت خود را مدیون اتمسفر گیرا و بسیار زیبا و همچنین داستان پیچیده ای که شما را تا لحظه آخر درگیر خود می کند می باشد ، در این میان می توان گفت بازی از گیم پلی جذاب و نوآورانه ای نیز برخوردار می باشد . بازی رایانه ای Elena در تاریخ 16 دسامبر 2016 منتشر شده و موفق به کسب نمره 87% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Elena نسخه PLAZA

مشخصات بازی Elena :

نام بازی : Elena پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Catch A Cat منتشر کننده : Catch A Cat سبک بازی : ماجراجویی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam

Elena

لینک دانلود