تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Emergency Call 112 KEF The Minor Operations Vehicle نسخه SKIDROW

KEF – The minor operations vehicle اولین بسته الحاقی برای نسخه اصلی Emergency Call 112 – The Fire Fighting Simulation بشمار می آید . این بسته عملیات های خودرویی را به ماموریت های اصلی اضافه می کند . این بسته ماموریت هایی را شامل می شود که در آنها به تعداد کمی نیروهای عملیاتی نیاز باشد و بیشتر کمک های فنی , ابزار و مواد مورد نیاز را در خود جای داده است . بازی این اجازه را به شما می دهد تا از تمامی تجهیزات موجود در بازی آزادانه استفاده کرده و به راحتی آنها را جابجا کنید . در این بازی یک مدل بسیار دقیق از یک فولکس واگن T4 HD در اختیار شما قرار دارد .

سایر توضیحات : Emergency Call 112 KEF The Minor Operations Vehicle یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی Crenetic GmbH Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Aerosoft GmbH برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در این بازی سناریوهای مختلفی همانند استقرار پمپ پس از بارش باران های سنگین , استقرار پمپ پس از شکستگی لوله آب , ایجاد موانع در طول عملیات , هرس درختان , عملیات شب و بسیاری موارد دیگر وجود دارد که هرکدام به نوعی شما را با چالش روبرو کرده و توانایی هایتان را مورد ارزیابی قرار می دهد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Emergency Call 112 KEF The Minor Operations Vehicle نسخه SKIDROW

مشخصات بازی Emergency Call 112 KEF The Minor Operations Vehicle :

نام بازی : Emergency Call 112 KEF The Minor Operations Vehicleپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Crenetic GmbH Studiosمنتشر کننده : Aerosoft GmbHسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Emergency Call 112 KEF The Minor Operations Vehicle

لینک دانلود