تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Emergency Robot Simulator نسخه DARKSiDERS

سرویس های امنیتی هنوز در حال تلاش برای درک اینکه چگونه تروریست ها موفق به دریافت یک بمب کبالت شده و آن را به مرکز کلان شهرهای پر مشغله منتقل می کنند . طراحی انقلابی بمب ، شهرهای مرفه را به جنگل های بتنی رادیو اکتیو و تیره بدل کرده است . اکثر جمعیت تخلیه شده اند اما هنوز هم در منطقه آلوده تعداد زیادی از مردم حضور دارند که ممکن است کشته شوند . ربات های جست و جوگر برای پیدا کردن بازماندگان کمک می کنند اما برای اکتشاف کل شهر، آنها خیلی سریع شکست خوردند . هنگامی که سطح آلودگی کمی کاهش یافت، ربات های جستجوگر پیشرفته به محدوده مورد نظر فرستاده می شوند .

سایر توضیحات : Emergency Robot Simulator یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Joystick Knights طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . وظیفه ربات ها بررسی منطقه ، اندازه گیری سطح تشعشعات ، خنثی کردن مواد شیمیایی نوآورانه و بازیابی سیگنال GPS است . در این بازی شما مسئول یکی از این روبات ها خواهید بود . در طی بررسی منطقه مشخص شده اگر چیزی کاملا عجیب و غریب پیدا کردید باید دستورالعمل های ارائه شده توسط اپراتورها را دنبال کنید .  ممکن است که شما نیاز به توانایی ربات برای تخریب منطقه و خنثی کردن هواپیماهای بدون سرنشین ناشناس با استفاده از نیروی پالس الکترومغناطیسی را داشته باشید .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Emergency Robot Simulator Center

مشخصات بازی Emergency Robot Simulator :

نام بازی : Emergency Robot Simulatorپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Joystick Knightsمنتشر کننده : Joystick Knightsسبک بازی : اکشنامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Emergency Robot Simulator

لینک دانلود