تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Empire TV Tycoon

بازی Empire TV Tycoon در سبک شبیه ساز , استراتژیک می باشد که توسط استودیوی مستقل Dreamsite Games ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . شما در این بازی باید یک کانال تلوزیونی را به گونه ای مدریت کنید که بتوانید توجه مخاطبین را به خود جلب کرده و شهرت و ثروت به دست آورید . در مورد محتویات کانال خود تصمیم گیرنده بوده , پیام های بازرگانی را انتخاب کرده , کارمند استخدام کرده و و تولیدات خود را در شبکه انجام دهید .

خلاصه بازی : Empire TV Tycoon از بازی های معروفی از قبیل Mad Tv , Mud Tv و بسیاری بازی های مدیریت شبکه الهام گرفته شده است . همچنین دارای یک رویکرد مدرن در مورد چگونگی ساختن محتویات سفارشی از قبیل فیلم و سریال می باشد . شما در این بازی شانس مدریت کردن یک شبکه را به دست می آورید و اینکه چگونه بتوانید این وظیفه را بدون اینکه به مشکل بخورید ادامه دهید . هر گروه مخاطب علایق خاص خود را دارد شاد کردن آنها باعث می شود تا شهرت شما بیشتر شود . خرید حق پخش فیلم ها و سریال های به روز نیز تاثیر مفیدی در ادامه ی حیات شبکه شما دارد . می توانید فیلم های خود را از بین 1000 فیلم مختلفی که وجود دارد انتخاب کنید . استخدام کردن بازیگر برای نقش آفرینی در محصولات شما و شناخت نقاط ضعف و قوت آنها تنها بخشی از کارهای قابل انجام در این بازی جذاب می باشد .

مشخصات بازی :نام بازی : Empire TV Tycoonنام بازی (فارسی) : شبیه ساز کانال تلوزیونیپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Dreamsite Gamesمنتشر کننده : Dreamsite Gamesسبک بازی : استراتژیک , شبیه ساز
لینک دانلود