تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر EMPYRE Lords of the Sea Gates تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/07/14 نسخه کم حجم FitGirl اضافه شد.

در سال 1899، شهرهای ساحلی جهان در آب غرق شده اند . در نیویورک، بسیاری از مردم خانه های خود را ترک کرده اند اما بسیاری دیگر هم به دلیل نداشتن امکانات هنوز هیچ تصمیمی برای ترک خانه خود نگرفته اند . افزادی که باقی مانده اند ، گروه های خود را تشکیل می دهند . مهاجران ایتالیایی ، ایتالیا کوچکی را در شهر Mano Nera تشکیل می دهند همچنین کارکنان پلیس و دولت شهر Tammany را تشکیل داده اند و به همین ترتیب در سایر شهرها نیز چنین اتفاقاتی در حال وقوع است . مصمم به زنده ماندن حتی در این محیط خصمانه باعث شد تا آنها به دریا تبدیل شوند . آنچه که آنها نمی توانند خودشان تأمین کنند را با Mainlanders ها معامله می کنند . آب تازه از طریق لوله ها به شهر منتقل می شود . روزی دیگر آب در درون لوله ها جریان پیدا نمی کند و شهر به تماشای پایین آمدن ذخایر آب می نشیند .

سایر توضیحات : EMPYRE Lords of the Sea Gates یکی از بازی های سبک نقش آفرینی است که توسط کمپانی Coin Operated Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Coin Operated Games و Work Shift Play Inc. برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . داستان بازی توسط نویسنده مشهور Paul Noth به رشته تحریر درآمده است . جالب است بدانید تکنولوژی بخار در تمام پیشرفت های تکنولوژیکی غالب است و بسیاری از جنبه های قرن نوزدهم شهر نیویورک را می توان در بازی مشاهده کرد . بازی دارای سیستم مبارزه منحصر بفردی می باشد به نحوی که این اجازه را به شما می دهد تا حمله خود را به صورت صلح آمیز برنامه ریزی کرده و در زمان مناسب آن را به اجرا گذارید . 4 نژاد مختلف در بازی وجود دارد که در ابتدا باید یکی از آنها را که بیشتر به سبک بازی شما نزدیکتر است را انتخاب نمایید . به مرور بازی این امکان را به شما می دهد تا مهارت و توانایی های شخصیت خود را ارتقا بخشید .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

EMPYRE Lords of the Sea Gates center

مشخصات بازی EMPYRE Lords of the Sea Gates :

نام بازی : EMPYRE Lords of the Sea Gatesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Coin Operated Gamesمنتشر کننده : Coin Operated Games و Work Shift Play Inc.سبک بازی : نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

EMPYRE Lords of the Sea Gates

لینک دانلود