تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Endless Legend Tempest نسخه HI2U

Endless Legend Tempest یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی AMPLITUDE Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی SEGA برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در حالی که بسیاری از اسرار Auriga شناخته شده است ، اقیانوس ها هنوز بسیاری از اسرار را در دل خود نگهداشته اند . هنوز شخصی مرموز به نام Fomorians در راستای اهداف باستانی فعالیت می کند . اما در حالی که مردمان Auriga در حال یادگیری تجارت و نبردهای دریایی هستند ، نیروهای دیگری در حال ظهور می باشند . Morgawr دارای نیروهایی است که توانسته اند در طول سال های متمادی با زندگی دریایی همزیستی پیدا نمایند . قرار است آنها در برابر دشمنان به مقابله بپردازند و شما باید به مرور با نیروها و توانایی های ویژه ای که در اختیارشان قرار دارد ، آشنا شوید . هیچ پیروزی به آسانی کسب نمی شود و یک تصمیم اشتباه ممکن است باعث نابودی نیروها شود .

سایر توضیحات : Morgawr در آزماشگاه و بدون هیچ گذشته ای از خواب بیدار می شود ، موجودی با یک ذهن از بسیاری از بدن ها . او توانایی خاصی دارد و می تواند با استفاده از تسلط و کنترل بر روی ذهن دیگران به اهداف نهایی خود دست یابد . اما پرسش های بسیاری در ذهن شکل می گیرد . من چه کسی هستم ؟ از کجا آمده ام ؟ تمام این موجودات عجیب و غریب را چه کسی در این مسیر قرار داده است ؟ چرا من برای انجام کاری خاص برگزیده شده ام ؟ در این بازی شاهد واحدهای جدیدی خواهیم بود که سعی دارند کنترل دریاها را در اختیار گرفته و با گسترش نیروهای مختلف ، هرج و مرج در سرزمین ها را کاهش دهند . نبردهای دریایی فراوانی در بازی وجود دارد و این امکان برای پلیر فراهم شده تا آزادانه و در طول ماموریت ها ، مبارزات مختلفی را تجربه نماید . در صورتی که موفقیت هایی را کسب نمایید بازی این اجازه را به شما می دهد تا ناوگان خود را از نظر تجهیزات و قدرت بهبود بخشید همچنین وجود مکانیک عجیب در هنگام مبارزات و میزان تخریب در هنگام برخورد مهمات باعث شده است تا مراحل مبارزاتی بسیار جذاب به نظر رسد . Tempest درواقع بسته الحاقی یا DLC است که برای نسخه اصلی بازی منتشر شده و بیش از 50 ماموریت جدید ، بیش از 60 آیتم ویژه جدید و 4 موسیقی متن تولید شده توسط FlybyNo را شامل می شود .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Endless Legend Tempest نسخه HI2U

 

مشخصات بازی Endless Legend Tempest :

نام بازی : Endless Legend Tempestپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : AMPLITUDE Studiosمنتشر کننده : SEGAسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Endless Legend Tempest

لینک دانلود