تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی نقش آفرینی Epic Tavern v1131 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/10/01 نسخه Epic Tavern v1131 - GOG اضافه شد.

Epic Tavern

یک بازی نقش آفرینی فانتزی و مدیریتی است که شما باید در محیط یک کافه بر دنیای این بازی فرمانروایی کنید ، قهرمان استخدام کنید ، آن ها را به ماموریت بفرستید و جایزه بگیرید ، یک کافه افسانه ای بسازید تا از سرتاسر این دنیای جادویی و خطرناک قهرمانان را کنار خودتان جمع کنید ، دسته هایی شجاع از قهرمانان را به ماجراجویی هایی خطرناک بفرستید و بدانید که هر تصمیمی که می گیرید در اینده ی کافه شما تاثیر گذار خواهد بود .در این بازی پیدا کردن دوستان جدید و انجام دادن ماجراجویی ها می تواند یک ماجراجویی جدید را پیش روی شما قرار دهد ، شما در این راه ممکن است دوستانی جدید ، کاراکتر های جدید ، آیتم هایی متنوع و موقعیت هایی برای ساختن کافه  پیدا کنید . این بازی همزمان با بازی کردن شما پیشرفت می کند تا جایی که تصمیمات شما به طور مستقیم بر روی سرنوشت ماجراجویان نترس شما تاثیر می گذارد .شما و کافه ی شما در مرکز دنیایی پر مخاطره قرار دارید ،دنیای اطرافتان پر است از دسیسه و ماجراجویی هایی بی پایان ،تصمیمات شما باعث می شوند آینده ای متفاوت برای موسسه شما بوجود بیاید ، شما قهرمانان و داستان ها را به گونه ای کنار هم می چینید تا به افسانه ها تبدیل شوند ، این جا مکانی است که دوستی ها بوجود می آیند و جایی است که ماجراجویی های بزرگ آغاز می شوند ، در بازی Epic Tavern شما سرنوشت دنیایتان را با دستان خودتان کنار هم می چینید . در این بازی دسته ی وسیعی از کاراکتر ها که از  20 کلاس متنوع نشات می گیرند به کافه شما می آیند . جادوگران ،  مبارزان حرفه ای و … همه در دسترس شما خواهند بود ، آن ها را به کافه خودتان دعوت کنید و با آن ها دوست شوید تا راز های آن ها را ازخودشان بشنوید ، در هنگام ماجراجویی ، مهارت آن ها را برای افزایش سطحشان استفاده کنید و سرنوشت طبیعی آن ها را مورد تاثیر قرار دهید .شما دوستان جدیدتان را برای ماجراجویی در سرزمین Beor می فرستید و در پایان ماجراجویی ، شما متوجه می شوید که با هر بار بازی کردن با داستانی جدید روبرو می شوید .

|| عنوان Epic Tavern هنوز در مراحل طراحی و توسعه قرار داشته و فعلا به صورت دسترسی زودهنگام یا Early Access در دو سرویس استیم و GOG منتشر شده است ||

نام: Epic Tavern
حجم فایل: 995 مگابایت
شرکت سازنده: Hyperkinetic Studios
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز استیم: 7
ورژن: v1131
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - نقش آفرینی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Epic Tavern Holdings
رمز فایل: www.download.ir

Epic Tavern v1131 - GOG

Epic Tavern is a narrative-focused fantasy-management-RPG where you rule the land from your Tavern. Recruit heroes, send them on quests, and reap the rewards! Build a legendary Tavern to attract Heroes from every corner of a dangerous and magical world. By bringing together courageous parties and sending them off on dangerous (and oftentimes crazy) adventures, every decision you make will alter the destiny of your Epic Tavern!

لینک دانلود