تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Ethereal Legends نسخه PLAZA

یک دشمن موذی، یک دشمن ناشناس از جهان Arcadia فرود آمده است. شوالیه های Ethereal که از مدافعان این سرزمین بوده اند، همگی نابود شده اند و تنها شما باقی مانده اید. تنها امید….شما هستید. شمشیر را به دست گیرید و شجاعت را سپر خود کنید و به دروازه ورودی وارد شوید. دروازه ای که می تواند شروع بسیاری از نابودی ها باشد. از سرزمین مقدس دفاع کنید و شیطان را نابود کنید. بازی Ethereal Legends یک بازی مدرن و در سبک نقش آفرینی و اکشن است که با استفاده از موتور بازی سازی Unreal Engine 4 برای پلتفرم های PC، پلی استیشن 4 و XBOX ONE ساخته شده است. این بازی از ساخته های شرکت بازی سازی Soverance Studios است و در اولین روزهای عرضه توانسته است توجه گیمر های بسیار زیادی را به خود جلب کند. در این بازی شما باید با هیولاهای مختلف و بسیار خطرناک و قدرتمند بجنگید و در این راه می توانید از اسلحه های بسیار زیادی استفاده کنید. چالش های فراوانی نیز در مسیر شما قرار دارند. تمام این ابزار را به کار گیرید تا به این جنون و سرمستی قدرت پایان دهید.

سایر توضیحات: در بازی Ethereal Legends می توانید روش های مبارزه خاصی را انتخاب کنید. دقت کنید نوع مبارزه شما به نوع اسلحه، جادو و زره ای که به تن دارید وابسته است اما خیالتان راحت که تعداد بی شماری زره و جادو در اختیار دارید و می توانید دشمن را به شیوه دلخواه خود نابود کنید. همچنین در این بازی باید بسیار کنجکاو باشید چرا که پازل های مختلفی در سراسر این بازی در انتظار شما هستند که با انجام آنها می توانید راه های مخفی و قدرت های جدیدی را کشف کنید.

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

ethereal legends

مشخصات بازی Ethereal Legends :

نام بازی : Ethereal Legendsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Soverance Studiosمنتشر کننده : Soverance Studiosسبک بازی : اکشن – ماجراجویی – نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید.

Ethereal Legends

لینک دانلود