تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Etherlords نسخه GOG

ارو نام دنیایی مملو از انسان ها و جادوگران می باشد که به دلیل وجود موجودات جادویی بی نظیر و همچنین وسایل جادویی قدرتمندی که در آن موجود می باشد زیان زد خاص و عام می باشد . این دنیا اما بر خلاف ظاهر یک دنیای صلح جو می باشد و تمام موجودات این سرزمین در کنار یکدیگر به آرامی زندگی می کنند . همه چیز به آرای پیش می رفت تا اینکه روزی گروه های جادوگر موجود در این سرزمین متوجه می شوند که یک شی جادویی در این سرزمین وجود دارد که دارای قدرتی بی نهایت می باشد و از طریق آن فرد می تواند به قدرتمند ترین موجود جهان تبدیل شود در همین راستا چهار گروه جادوگری اصلی این شهر شروع به نبردی برای بدست آوردن این شی می کنند .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Etherlords یک بازی استراتژی می باشد که در سال 2001 توسط کمپانی Nival ساخته شده است . این بازی که یک بازی استراتژی با میکسی از بازی های نقش آفرینی می باشد ، یک گیم پلی کاملا متفاوت و جذاب را برای طرفداران این سبک بازی ها به ارمغان آورده است . این بازی دارای چهار نژاد می باشد که هر کدام دارای آیتم های مخصوص به خود و همچنین سرزمین و جادوهای ویژه می باشد که شما با انتخاب هرکدام وارد خط داستانی مخصوص به آن نژاد می شوید و بازی را آغاز می کنید . بازی رایانه ای مذکور با دارا بودن بیش از 300 جادو یکی از بهترین بازی های این سبک می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Etherlords نسخه GOG

مشخصات بازی Etherlords :

نام بازی : Etherlordsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Nivalمنتشر کننده : Nivalسبک بازی : استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Etherlords

لینک دانلود