تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Eventide 2 The Sorcerers Mirror نسخه PLAZA

Eventide 2 The Sorcerers Mirror : یک بازی فکری و ترسناک در سبک اشیا پنهان – ماجراجویی (Hidden Object – adventure ) می باشد که در سال 2016 در کشور ایالات متحده برای سیستم عامل ویندوز تولید و منتشر شد . بازی ی Eventide 2 The Sorcerers Mirror اولین نسخه از این محصول می باشد . کمپانی توسعه دهنده ی بازی Eventide 2 The Sorcerers Mirror یک شرکت تقریبا تازه تاسیس اما موفق در تولید و عرضه ی محصولات رایانه ای ست که به نام The House of Fables معروف است که از بازی های ساخته شده توسط این استودیو می توان از بازی ی Fairy Tale Mysteries: The Puppet Thief تولید سال 2016 نام برد . اما کمپانی منتشر کننده ی این بازی ، از شرکت های پر کار و به نام در ساخت و نشر بازی های رایانه ای ست که به نام Artifex Mundi شهرت دارد . از بهترین بازی های ساخته شده توسط این کمپانی ، می توان به محصولاتی هم چون مجموعه سه گانه از بازی های Enigmatis که اولین نسخه ی آن در سال 2011 تولید شد و بازی ی Left in the Dark: No One on Board تولید سال 2013 و البته بازی ی محبوب Vampire Legends محصول سال 2015 اشاره کرد . سبک اشیا پنهان – ماجراجویی نیز از قدیمی ترین و محبوب ترین سبک ها در بین محصولات رایانه ای ست که از پر فروش ترین ها در این سبک ها می توان از بازی ی Red Comrades 2 تولید سال 1999 و بازی ی محبوب Batman – The Telltale Series و هم چنین بازی ی Fallout 4 تولید سال 2015 نام برد . گیم پلی بازی به صورت تک نفره و تک نفره آنلاین است و نسخه های مختلف این بازی به 9 زبان زنده دنیا در دسترس می باشد .

سایر توضیحات : همان طور که گفته شد ، بازی ی Eventide 2 The Sorcerers Mirror در سبک اشیا مخفی می باشد که در این سبک از بازی ها از المان های بازی های فکری به جای صحنه ها ی اکشن به کار گرفته می شود . شما به عنوان گیمر ، بازی را در روستایی که در یکی از کو ه های افسانه ای اروپا واقع شده است شروع می کنید . این روستا توسط جادوگران فنا ناپذیری احاطه شده است . آیا می توانید سر ار راز های شگفت انگیز آنها در بیاورید ؟ گرافیک بسیار جالب و انیمیشنی بازی به همراه مرحله ها و صداگذاری های موفق از نقاط قوت بازی ی Eventide 2 The Sorcerers به شمار می رود . شما باید برای به اتمام رساندن این بازی با موفقیت و پشت سر گذاشتن هر مرحله از بازی و حل معما ها و پرونده های پیچیده در طول بازی باید از هوش و استعداد فردی خود و هم چنین از تمام المان های موجود در این محصول کمک بگیرید . در مجموع ، می توان گفت که بازی ی Eventide 2 The Sorcerers Mirror نمره ی قابل قبولی را در بیشتر سایت های بازی های کامپیوتری از آن خود کرده است . این طور که به نظر می رسد باید منتظر دیگر نسخه های جدید این بازی در آینده باشیم . پیشنهاد می کنیم این بازی مهیج را از دست ندهید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Eventide 2 The Sorcerers Mirror نسخه PLAZA

مشخصات بازی Eventide 2 The Sorcerers Mirror :نام بازی : Eventide 2 The Sorcerers Mirrorپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : The House of Fablesمنتشر کننده : Artifex Mundiسبک بازی : ترسناک – ماجراجویی – اشیا پنهاننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Eventide 2 The Sorcerers Mirror

لینک دانلود