دانلود بازی کامپیوتر EZRA: The Stranger

قطعه ای از سفینه فضایی بر روی سطح زمین سقوط می کند . در منطقه مورد نظر , پسرکی در حال گشت و گذار است که ناگهان چشمش به شی عجیبی برخورد می کند . در همان حین که مشغول بررسی و پی بردن به ویژگی های آن شی عجیب است ناگهان موجودی فرازمینی ظاهر می شود . پسرک بعد از دیدن آن موجود , همراه با شی فضایی پا به فرار می گذارد . تنها سرنخ شما برای پیدا کردنش , خرس عروسکی می باشد که هنگام گریختن جاگذاشته است . در این بازی شما در قالب شخصیتی فضایی به نام EZRA به ایفای نقش می پردازید .

سایر توضیحات : EZRA: The Stranger یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Foremost Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . سبک و سیاق بازی شبیه به بازی موفق لیمبو بوده و همانند آن کاراکتر اصلی و محیط اطراف تماما به رنگ مشکی می باشد . تنها راه فرار شما از این سیاره , پیدا کردن پسرک است که این کار نیز اصلا آسان نخواهد بود و در طول مسیر با معماها و پازل های مختلفی روبرو خواهید شد که هرکدام به نوعی هوش شما را به چالش می کشد . وجود دشمنان مختلف , انیمیشن های بسیار زیبا , پس زمینه جذاب و مکان هایی با مناظر چشم نواز , روایت داستان به نحوی خاص و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی بشمار می آید . پیشنهاد می کنم بازی را امتحان کرده و لحظات شادی را تجربه کنید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر EZRA: The Stranger

مشخصات بازی EZRA: The Stranger :

نام بازی : EZRA: The Stranger پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Foremost Games منتشر کننده : Foremost Games سبک بازی : ماجرایی نوع فایل : RAR لینک مرتبط : STEAM

EZRA: The Stranger

لینک دانلود