تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Far Space

این امکان برای شما فراهم شده است تا حتی بدون استفاده از عینک های واقعیت مجازی بتوانید هیجانی وصف نشدنی را تجربه کنید . فیلم های تعاملی با داستانی قدرتمند و عناصر شوتر . موقعیت هایی غیر منتظره و شخصیت های مختلف تماما در Far Space انتظار شما را می کشند . تعمیر یک ایستگاه مداری , شما به همراه تیمی متخصص برای تعمیر یکی از سفینه های فضایی که در مدار سیاره ای قرار گرفته است اعزام می شوید اما اتفاقی غیر منتظره شما و تیم همراهتان را گرفتار مشکلات متعددی می کند .

سایر توضیحات : Far Space یکی از بازی های سبک اکشن , ماجرایی و شبیه ساز است که توسط کمپانی Alexey Glinskiy طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . نه تنها زندگی شما بلکه زندگی تمامی افرادی که همراه شما در آن سفینه حضور دارند به تصمیمات و عملکرد شما در طول بازی وابسته است پس تصمیمات خود را فارغ از احساسات و هیجاناتات پیرامونتان اتخاذ کنید . تجربه احساسی غیر قابل بیان از اعماق فضا .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

* برای اجرای بازی باید از عینک های واقعیت مجازی و یا VR استفاده نمایید *

دانلود بازی کامپیوتر Far Space

مشخصات بازی Far Space :

نام بازی : Far Spaceپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Alexey Glinskiyمنتشر کننده : Alexey Glinskiyسبک بازی : اکشن , ماجرایی و شبیه سازنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Far Space VR

لینک دانلود