تبلیغات
آبشار جاذبه

Abshar-Jazebe

اگر هوس دیدن شگفتی‌ها به سرتان زده و دلتان برای حال و هوای کودکی تنگ شده به شهر دورافتاده آبشار جاذبه سفر کنید. اگر دلتان برای تماشای یک انیمیشن فوق‌العاده که تمام وجودتان را زیر و زبر می‌کند لُک زده به آبشار جاذبه سفر کنید.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
نگار

Negar-ads

گاهی پشت ساده‌ترین اتفاقات هم حقایق پیچیده‌ای پنهانست. با این اوصاف چرا باید یک خودکشی مشکوک را چشم‌بسته باور کرد؟ رمزگشایی از معمای مرگ پدر نگار در فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود بازی کامپیوتر Far Space

این امکان برای شما فراهم شده است تا حتی بدون استفاده از عینک های واقعیت مجازی بتوانید هیجانی وصف نشدنی را تجربه کنید . فیلم های تعاملی با داستانی قدرتمند و عناصر شوتر . موقعیت هایی غیر منتظره و شخصیت های مختلف تماما در Far Space انتظار شما را می کشند . تعمیر یک ایستگاه مداری , شما به همراه تیمی متخصص برای تعمیر یکی از سفینه های فضایی که در مدار سیاره ای قرار گرفته است اعزام می شوید اما اتفاقی غیر منتظره شما و تیم همراهتان را گرفتار مشکلات متعددی می کند .

سایر توضیحات : Far Space یکی از بازی های سبک اکشن , ماجرایی و شبیه ساز است که توسط کمپانی Alexey Glinskiy طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . نه تنها زندگی شما بلکه زندگی تمامی افرادی که همراه شما در آن سفینه حضور دارند به تصمیمات و عملکرد شما در طول بازی وابسته است پس تصمیمات خود را فارغ از احساسات و هیجاناتات پیرامونتان اتخاذ کنید . تجربه احساسی غیر قابل بیان از اعماق فضا .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

* برای اجرای بازی باید از عینک های واقعیت مجازی و یا VR استفاده نمایید *

دانلود بازی کامپیوتر Far Space

مشخصات بازی Far Space :

نام بازی : Far Space

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : Alexey Glinskiy

منتشر کننده : Alexey Glinskiy

سبک بازی : اکشن , ماجرایی و شبیه ساز

نوع فایل : RAR

لینک مرتبط : STEAM

Far Space VR

لینک دانلود