تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر FARMING SIMULATOR 17 KUHN نسخه RELOADED

به این فکر کرده اید که زندگی در مزرعه چگونه می تواند باشد ؟  آیا تا به حال علاقه ای به مدیریت مزرعه داشته اید ؟ امروزه به لطف بازی های شبیه ساز شما می توانید تجربه های متفاوتی را بدست آورید و متوجه شوید که شغل های مختلف و زندگی های مختلف چه شرایطی دارند . در این بازی شما وارد یک مزرعه قدیمی می شوید و باید با استفاده از خلاقیت خود و همچنین ابزارهایی که در دست دارید بزرگترین و یا کوچک ترین مزرعه دنیا را بسازید . دقت داشته باشید که تصمیمات شما و نحوه مدیریت شما در این مزرعه برچگونگی موفقیت یا شکست این پروژه تاثیر مستقیم دارد . شما باید به سرعت منبع در آمدی برای مزرعه خود محیا کنید و از این طریق هزینه های خود را جبران کنید .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای FARMING SIMULATOR 17 KUHN جدید ترین بسته الحاقی می باشد که برای این سری محبوب تولید شده است ، سازندگان پس از موفقیت های بی نظیر این بازی و محبوبیت بالای آن قول حمایت کامل از این بازی را داده اند کمه در نتیجه آن تاکنون بسته های الحاقی بسیاری برای این بازی منتشر شده است ، بسته الحاقی KUHN شامل 18 نوع ماشین الات جدید و بسیار کار آمد می باشد که محصول کمپانی قدرتمند KUHN نیز می باشند . گرافیک بازی به لطف این بسته الحاقی تاحدودی بحبود یافته است و یک سری از باگ  های بازی اصلی نیز در این بسته الحاقی برطرف می شود . بازی رایانه ای FARMING SIMULATOR 17 KUHN در تاریخ 24 اکتبر 2016 منتشر شده است و موفق به کسب نمره 90% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر FARMING SIMULATOR 17 KUHN نسخه RELOADED

مشخصات بازی FARMING SIMULATOR 17 KUHN :

نام بازی : FARMING SIMULATOR 17 KUHN پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Giants Software منتشر کننده : Giants Software سبک بازی : شبیه ساز – جهان باز نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

FARMING SIMULATOR 17 KUHN

لینک دانلود