تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Feed and Grow Fish v0.9.3 – PC نسخه Early Access

دنیای آبی دریا بسیار دلچسب و آرامش بخش است. وجود گونه های متعدد جانوری و آبزیان در این جهان بی انتها بدون شک یکی از زیبایی های خاص این جهان است. اما اگر زاویه دید خود را عوض کنیم و از دید جانوران موجود در این دنیا به آن نگاه کنیم چه؟ آیا باز هم دیدن یک جانور بزرگتر نظیر یک کوسه یا یک سفره ماهی غول پیکر برای شما هیجان انگیز است؟ در بازی Feed and Grow Fish شما باید ماهی های دیگر را شکار کنید و بخورید تا به یک جانور بزرگتر تبدیل شوید. تبدیل شدن به هیولایی که تمامی ماهیان از آن می ترسند بدون شک جذاب است. در این بازی شما در شروع به عنوان یک Bibos شروع به کار خواهید کرد و آماده هستید تا در این حهان آبی به گشت و گذار بپردازید و ماهی های دیگر را برای گذران عمر شکار کنید و به بزرگتر شدن جثه خود کمک کنید.

سایر توضیحات: بازی Feed and Grow Fish یک بازی شبیه ساز و اکشن است که به صورت Survival عرضه شده است. در این بازی شما باید به شکار ماهی های دیگر بروید. شرکت بازی سازی Old B1ood این بازی در دو حالت تک نفره و چند نفره عرضه کرده است و قصد دارد در آینده با آپدیت های جدید، امکانات جدیدی را نیز به آن اضافه کند. همچنین بهبود انیمیشن های بازی از دیگر اهداف شرکت سازنده است. لازم به ذکر است بازی Feed and Grow Fish توسط شرکت Greens s.r.o به بازار عرضه شده است.

دانلود Feed and Grow Fish جدید

مشخصات بازی Feed and Grow Fish :

نام بازی : Feed and Grow Fish

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : Old B1ood

منتشر کننده : Greens s.r.o

سبک بازی : اکشن – شبیه سازی

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : Steam

Feed and Grow Fish v0.9.3 - Early Access

Hunt and eat other fish - simply, grow into larger beasts!


Animal survival game based in the fish world! You start as Bibos the fish and straight away you are ready to dive in to the waters of the mesmerizing world of Feed and Grow.


Growing into more mods and content
With the first release we want to test the basics of multiplayer. Further development will include new fish abilities and passives, new fun content for both single and multiplayer with game mods.


Also, we want to focus on the technical stuff and add new animations, new features, make gameplay smoother and more fun.


Show your love and support in reviews!
We're grateful for all your feedback and tips, it helps us make the game more awesome.

لینک دانلود