تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Field of Glory II نسخه SKIDROW

Field of Glory II یک بازی نوبتی و تاکتیکی است که در دوران ترقی روم و در بازه ی  280 الی 25 سال قبل از میلاد روایت می شود . این بازی زیبا توسط طراح افسانه ای Richard Bodley Scott به صورت یک موتور سه بعدی کاملا جدید طراحی شده است  ، این بازی می تواند استاندارد های جدیدی برای بازی های کامپیوتری تعریف کند .Field of Glory II  به شما اجازه می دهد در مبارزاتی کوچک یا بزرگ شرکت کنید ، در حالی که می توانید برای روم یا در مقابل روم مبارزه کنید  ، یا در مبارزات ملل دیگر شرکت کنید که هنوز از خطرات رومن ها با خبر نیستند . حتی می توانید مبارزاه بین کشور هایی را تجربه کنید که در طول تاریخ اتفاق نیفتاده اند .شما با لشکر هایی متنوع روبررو می شوید که هر کدام از اصول و تاکتیک های رزمی متفاوتی استفاده می کنند .لشکر انتخابی خودتان را به انضمام ژنرال ها به سمت پیروزی هدایت کنید .پیروزی در این بازی نیاز به تصمیم گیری دقیق دارد و توانایی تاکتیکی  بالایی می طلبد .این بازی مبارزات باستانی سه قرن قبل از میلاد مسیح را با دقت کامل شبیه سازی کرده است ، 88 واحد نظامی این بازی با جزئیات تاریخی دقیق به صورت سه بعدی طراحی شده اند ، هر یک تنوع و تفاوت های مربوط به خودشان را دارند . این موضوع به Field of Glory II  اجازه می دهد تمامی واحد های نظامی این عصر را  به شما ارائه کند دورانی  که با مبارزات تاریخی خودش می تواند سرگرم کننده ترین دوره ی تاریخی باشد پس بدون شک این بازی یک کلکسیون کامل از واحد های نظامی این عصر به شما پیشنهاد می کند .

سایر توضیحاتبازی Field of Glory II  مبارزات و سناریو های مهمی که این دوره را به طور وسیع تحت تاثیر قرار دادند را به دقت بررسی کرده و در قالب 12 سناریو ارائه کرده است . در کنار مبارزات دقیق تاریخی شما  در حالت سفارشی  می توانید جبهه های دلخواهی را انتخاب کنید  تا مبارزاتی که حتی در طول تاریخ اتفاق نیفتاده اند را هم تجربه کنید ، محیط اطراف شما توسط کامپیوتر بوجود می آید و تنوع زیادی از لشکر های تاریخی برای شما وجود خواهند داشت .بخش Campaign این بازی به شما اجازه می دهد تاریخ را بازنویسی کنید در حالی که به عنوان بزرگ ترین ژنرال های تاریخ نقش آفرینی می کنید ، اگر در این بازی تصمیمات استراتژیک خوبی گرفته باشید می توانید بدون هیچ وقفه ای از یک مبارزه به مبارزه ی بعدی بروید !به طور کلی این بازی می تواند یک گیم پلی نوبتی و بسیار مهیج به شما ارائه می کند ، اگر از طرفداران بازی های سبک استراتژیک هستید این عنوان را از دست ندهید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید* *دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی استراتژیک و شبیه ساز تاریخی کامپیوتر Field of Glory II جدید

مشخصات بازی   Field of Glory II:

نام بازی : Field of Glory IIپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Byzantine Gamesمنتشر کننده : Slitherine Ltd.سبک بازی :استراتژیک ، نوبتی ،شبیه ساز ، تاریخینوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam

Field of Glory II

لینک دانلود