تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Figment تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/04/26 نسخه PLAZA اضافه شد.

Figment یک بازی بسیار زیبا است با سبک ماجرایی و اکشن که شما را دعوت می کند به یک ماجراجویی در دنیایی سوررئالیسم (خیالی) که سرشار از مضامینی موزیکال و طنز آمیز است ! به علاوه این بازی روایتی چند لایه به شما ارائه می کند .ّبه Dusty و دوست خوشبینش  ، Piper ملحق شوید و در محیط هایی که از ذهن نشات می گیرد ماجراجویی کنید تا شجاعتی که از دست رفته را پیدا کنید .Figment عنوانی است پر رنگ و لعاب و یک بازی پازلی غافلگیر کننده که فانتزی های کودکانه را با مضامین بزرگسالان ترکیب کرده است ، این مضامین  شامل : مرگ ، بیماری ، ضربه های روحی و … می شود.Figment منطق را حتی در نسخه های اولیه اش به چالش می کشد ، این عنوانی است که همزمان جادویی است و روایتی بسیار عمیق دارد .عنوانی بسیار خوشگل  و قانع کننده که پر است ازطنز آمیزی و رویاپردازی.خواه یک فرد موسیقی دان باشید یا طرفدار پازل این بازی آنقدر زیبا است که شما از وقت گذاشتن برای آن حتمال لذت خواهید .دنیایی پویا و زیبا که در انتظار شما است تا ماجراجوییتان را اغاز کنید .

سایر توضیحات : ماجراجویی شما در این بازی در محیطی واقع است که از ذهن انسان نشات می گیرد ، این بازی از عمیق ترین تفکرات ما بوجود آمده است !ذهن ما سالیان دراز آرام بوده است ، اما موضوعی تغیر کرده است . افکاری جدید بوجود آمده اند که به صورت هیولاهایی ترسناک ظاهر می شوند و هرجا می روند ترس و وحشت را گسترش می دهند . تنها امیدی که باقی مانده است Dusty است ، او قبل از اینکه شجاعت از ذهن ما پاک شود ، صدای شجاعتمان بوده است به Dusty و دوست خوشبین او ملحق شوید تا در این ماجراجویی  Dusty را به حالت اولش بازگردانید و شجاعت از دست رفته را ترمیم کنید .کابوس ها را نابود کنید و شجاعت را بازگردانید .تجربه ای شگفت انگیز با طراحی سوررئالیسم (خیالی) و کاراکتر های نقااشی شده ، دنیای این بازی پر است از هنر ، موسیقی و طنز آمیزی ، این بازی با جو بسیار عالی  خودش توانسته جایزه هایی بی شمار را نصیب خودش کند . Figment چالش هایی برای هر دسته از بازیکنان در نظر گرفته است ، شمشیرتان را با مهارت به سمت دشمنان بچرخانید ، از توانایی ذهنیتان به بهترین نحو استفاده کنید تا پازل ها را حل کنید و با هیولاها (Boss) های این بازی مبارزه کنید در حالی که از موسیقی های متن بسیار زیبای این بازی لذت می برید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید* *دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی ماجرایی تخیلی موزیکال کامپیوتر Figment جدید

مشخصات بازی   Figment :

نام بازی : Figment پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Bedtime Digital Games منتشر کننده : Bedtime Digital Games سبک بازی :ماجرایی ،موزیکال ، هنری نوع فایل : ISO لینک مرتبط : steam

Figment

لینک دانلود