تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Fimbul نسخه RELOADED

Fimbul یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Zaxis طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Wild River Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است. Fimbul ترکیبی از جنگ های سخت وایکینگ همراه با یک داستان عمیق که از طریق کمیک های درون بازی روایت می شود تا جهان یخ زده Sagas نروژ را به زندگی تبدیل کند. خود را از آفتاب سوزان زمستان، پیش از نبرد خدایان دور کنید. در هر نقطه از خط درخت زمان استفاده کنید تا تصمیماتی که سرنوشت شما را تغییر داده است، کشف کنید. مسیر حرکت خود را انتخاب کنید، به هر تقاطع بروید و مسیر دیگری را از طریق داستان دنبال کنید. مبارزه با وایکینگ ها با استفاده از یک سیستم مبارزه پیچیده اما آسان برای یادگیری بر اساس سلاح و جمع آوری وایکینگ ها برای کمک به ترول ها بهره ببرید.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Fimbul :

نام بازی : Fimbulپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده : Zaxisمنتشر کننده : Wild River Gamesسبک بازی : اکشن و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Fimbul

Fimbul combines intense Viking battles with a deep story that unfolds through in-game comics to bring the frozen world of the Norse sagas to life. Immerse yourself in the blistering winter preceding Ragnarok -- The Fimbul Winter!


Use the time-line-tree at any point to explore the decisions that changed your fate.


Navigate your choices, go to any intersection, and follow a different path through your story.


Fight the Vikings using a complex but easy-to-learn weapon-based combat system and gather fellow Vikings to help you defeat trolls the size of trees.


Use items from the distant past to grow and battle the mighty Jutons, a race of giants older than the gods themselves.

لینک دانلود