تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Fire Pro Wrestling World همراه با تمامی DLC ها

به روز رسانی :

1397/12/13 آپدیت جدید v2.04.0 اضافه شد.

بازی Fire Pro Wrestling World

یک بازی بسیار جذاب در سبک بازی های ورزشی و اکشن است که در آن مسابقات کشتی کج شبیه سازی شده است. این بازی گرافیک را در حد اقل مورد توجه قرار داده است و بیشتر به مسائل جانبی و گیم پلی بازی توجه کرده بطوریکه لذت مود های مختلف را خواهید چشید. بازی Fire Pro Wrestling World توسط شرکت Spike Chunsoft Co., Ltd برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است.یکی از جذابترین عناوین کشتی کج و بازی های خشن بار دیگر بازگشته تا دنیا را تسخیر کند! بازی Fire Pro Wrestling World دنیای شخصی سازی های بسیار عالی است که در آن شما باید به عنوان یک مربی بسیار عالی، یک کشتی گیر بسیار خوب و قدرتمند را تربیت کنید تا بتواند شما را در جام های مختلف سربلند کند و مقام قهرمانی و یا کمربند قهرمانی را از آن خود کند. در بازی

Fire Pro Wrestling World

شما روی همه چیز می توانید مدیریت داشته باشید، میتوانید رینگ کشتی گیری را به خواست خود تغییر دهید و یا شخصیت کشتی گیر خود را بر حسب علایق خود طراحی کنید. همچنین می توانید جام های مختلفی را طرح ریزی کنید تا روند صعودی قهرمان خود را ببینید. همچنین مدل های مختلف بازی را در نظر بگیرید. Wired Match یا Steel Cage از جمله حالت هایی هستند که به آن مسابقه نرگ می گویند و کشتی گیران تا پای جان با یکدیگر به مبارزه می پردازند. بدون شک اگر خواهان تجربه یک بازی سبک اما پر از هیجان هستید، بازی Fire Pro Wrestling World انتخاب بسیار خوبی است. 
نام: Fire Pro Wrestling World
شرکت سازنده: Spike Chunsoft Co., Ltd
تاریخ انتشار: 2017
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: کامپیوتر
منتشر کننده: Spike Chunsoft Co., Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Fire Pro Wrestling World

The greatest grappling game returns to take on the world!
Customize every aspect of the match, from your wrestler to the ring itself, in your fight for the championship belt.
PLAY ONLINE
Organize exhibition matches, tournaments, leagues, championship bouts and battle royals with players from around the world.
MIX UP THE RULES
Modes include Deathmatch (steel cage, barbed wire or landmines), no-holds barred Gruesome Fighting, and SWA homebrew rules that mix pro wrestling and MMA.
UNLIMITED CUSTOMIZATION
Create your dream wrestler from over a thousand devastating moves and even more body parts to battle for custom championship belts. Personalize the ring, mat logos and even the referee!
REALISTIC SIMULATION
Give your creations personalities with a robust CPU logic system that defines their every action. Does your wrestler play to the crowd, or play dirty? You provide actors for the ringside drama.

لینک دانلود