تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Flash Point Fire Rescue نسخه DINOByTES

ما تماس گرفته ایم ، یک ساختمان در حال سوختن است و افرادی در داخل ساختمان به دام افتاده اند . آتش در حال گسترش است و زمان رو به پایان . گزارش هایی از انفجار مخابره شده و هر لحظه ممکن است سقف فرو ریزد . حالا شما شغل مورد بحث را می شناسید ، کسانی که برای نجات دیگران حاضرند جانشان را فدا کنند . Flash Point: Fire Rescue یکی از بازی های مبتنی بر استراتژی است که در آن شما به عنوان فرمانده یک تیم از آتش نشانان ویژه آموزش دیده به ایفای نقش می پردازید و تنها هدف شما نجات بازماندگان از آتش سوزی است .

سایر توضیحات : Flash Point Fire Rescue یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی RetroEpic Software طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . تیم شما باید با تکیه بر امتیازات عملی محدود و توانایی های تخصصی برای کشف محیط ، استفاده از آتش ناپایدار و نجات بازماندگان قبل از آنکه ساختمان به خاکستر بدل شود ، ماموریت مورد نظر را به پایان رسانید . هر کدام از اعضای تیم شما دارای یک ترکیب منحصر به فرد از مهارت ها است که شما باید بر تمامی توانایی ها اشراف داشته و از آنها در موقعیت مناسب بهره ببرید همچنین امکان پیشگویی اتفاقات در این بازی وجود ندارد زیرا هربار شما با یک سناریوی جدید روبرو خواهید شد .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Flash Point Fire Rescue Center

مشخصات بازی Flash Point Fire Rescue :

نام بازی : Flash Point Fire Rescueپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : RetroEpic Softwareمنتشر کننده : RetroEpic Softwareسبک بازی : استراتژیکامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Flash Point Fire Rescue

لینک دانلود