تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر FOOTBALL MANAGER TOUCH 2017 نسخه STEAMPUNKS

مدیدریت و کنترل تیم مورد علاقه خود را در Football Manager Touch 2017 به دست گیرید . سبکی ساده , نقل و انتقالات و استراتژی , مسیری است که باعث لذت بردن از مدیریت فوتبال می شود . با بیش از 2500 باشگاه واقعی برای مدیریت و بیش از 190 هزار فوتبالیست و کارکنان واقعی برای عقد قرارداد , Football Manager Touch 2017 تجربه ای عمیق و قابل ملموس از داده های تحسین برانگیز فوتبال را به ارمغان می آورد اما در کنار تمامی این موارد بیشتر سعی دارد تا به مقوله مدیدریت بپردازد و بیشترین تمرکز خود را بر روی وظایف اصلی مدیریت معطوف کند .

سایر توضیحات : Football Manager Touch 2017 یکی از بازی های سبک شببیه ساز و ورزشی است که توسط کمپانی Sports Interactive طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی SEGA برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . شما کنترل و نظارت کاملی بر روی نقل و انتقالات و چه کسی بازی کند و چه کسی روی نیمکت بنشیند , خواهید داشت . سبک بازی تیم تماما به شما بستگی دارد زیرا تاکتیک و استراتژی های مختلف توسط شما تعیین می شوند و بازی به صورت 3 بعدی و توسط یک موتور بازیسازی تحسین برانگیز به نماش درمی آید . برای کسانی که کمی عجول هستند امکانی فراهم شده است تا روش بازی تیم خود را تنها به وسیله یک کلیک , مشاهده کرده و در صورت نیاز تغییرات را اعمال نمایند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر FOOTBALL MANAGER TOUCH 2017 نسخه STEAMPUNKS

مشخصات بازی Football Manager Touch 2017 :

نام بازی : Football Manager Touch 2017پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Sports Interactiveمنتشر کننده : SEGAسبک بازی : شببیه ساز و ورزشینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Football Manager Touch 2017

لینک دانلود