تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی استراتژیک Fort Triumph v1.1.1 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/10/02 نسخه Fort Triumph v1.1.1 - Portable اضافه شد.

Fort Triumph

یک بازی تکنیکی و نقش آفرینی است که تمام تلاش خود را به کار بسته تا از ابزار محیط پیرامون شخصیت های نهایت استفاده را کند و بتواند با استفاده از عناصر محیطی به گیمر این امکان را بدهد تا تصمیم های بسیار مناسب در زمان مناسب را اتخاذ کند و این ویژگی از این جهت جذاب است که عناصر مختلف در صحنه های مختلف با یکدیگر متفاوت هستند و گیمر می تواند از ایده های خود برای جذاب تر شدن بازی کمک بگیرد. در بازی Fort Triumph شکا در نقش رهبر گروهی از قهرمان خستید که می خواهند تا دنیا را از شر بدی حفظ کنند و از این رو باید به مکان های مختلف سفر کنند و نیز در این مسیر می توانند از رازهای مختلفی آگاه شوند و گنجینه های بسیار با ارزش را کشف کنند. اما این مسیر ساده نخواهد بود و گنجینه های به راحتی حاصل نمی شوند چرا که دشمنان بد خواهد در این مسیر راه را بر شما و یارانتان سد می کنند و شما باید در این راه تصمیمات درست را اتخاذ کنید.

بازی Fort Triumph

یک بازی بسیار جذاب در سبک استراتژیک و نقش آفرینی است که با ایده ای بسیار متفاوت یعنی استفاده از ابزار صحنه سعی دارد تا خود را نسبت به دیگر بازی ها متمایز نشان دهد و بتواند افراد بیشتری را به خود جلب کند. گرافیک این بازی از یک تم فانتزی و رانگارنگ بهره می گیرد و همین مسئله باعث می شود تا بازی از یکنواختی خارج شود. این بازی توسط استودیو Fort Triumph LTD برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است. 
نام: Fort Triumph
حجم فایل: 1.3 گیگابایت
شرکت سازنده: CookieByte Entertainment
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: v1.1.1
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: All in! Games
رمز فایل: www.download.ir

Fort Triumph v1.1.1 - Portable

Fort Triumph is a challenging medieval fantasy turn-based tactics game in which you lead a band of heroes and face the chance of permanent death at any moment. Outsmart deadly foes with tactical ingenuity, using your surroundings both for cover and weapons in order to guide your party through perilous adventures.

لینک دانلود