تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Foxhole نسخه Early Access

Foxhole یکی از بازی های مولتی پلیر و چند نفره ای بشمار می آید که در آن شما با صدها نفر از بازیکنان از سرتاسر جهان ارتباط خواهید داشت و در نهایت سرنوشت یک جنگ را تغییر می دهید . در این بازی , بازیکنان محتوای اصلی بازی را شکل می دهند . هر سرباز نیرویی است که می تواند در تدارکات ، ساخت و ساز پایگاه , شناسایی ، مبارزه و بسیاری موارد دیگر همی تیمی هایش را کمک کند . هر سرباز توسط یک بازیکن کنترل می شود و داشتن دانش استراتژیک بسیار مهم است زیرا یک اشتباه می تواند تمامی روند عملیات را به خطر انداخته و حتی منجر به شکست شود .

سایر توضیحات : Foxhole یکی از بازی های سبک اکشن و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Clapfoot طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . ممکن است در ابتدا بکار بردن برخی از استراتژی ها و تاکتیک ها , پیش پا افتاده بنظر رسد اما همین مسئله جنگ را منحصربفرد ساخته است . برای فتح برخی از مناطق ممکن است شما ساعت ها درگیر نبرد شوید پس بی گدار به آب نزده و از پیش برنامه ریزی کنید تا در نهایت با کمترین تلفات به پیروزی برسید . در طول جنگ به عنوان یک شخصیت ثابت بازی کنید تا سایر هم تیمی هایتان شما را شناخته و به توانایی ها شما پی ببرند تا در مبارزات بعدی شما را شرکت دهند . مهمات ، منابع و اطلاعات محدود است و بازیکنان برای زنده ماندن باید با یکدیگر همکاری کنند .

*توجه داشته باشید که این بازی فاقد بخش تکنفره (Single Player) می باشد*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Foxhole

مشخصات بازی Foxhole :

نام بازی : Foxholeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Clapfootمنتشر کننده : Clapfootسبک بازی : اکشن و نقش آفرینینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Foxhole

لینک دانلود